Płytki Natura Di Terra Farm kolekcja do salonu od producenta Tubadzin w sklepie - Twojelazienki.pl

Infolinia: (41) 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: (0) 660 492 923

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Farm - Płytki Tubądzin Natura di Terra Farm w naturalnych kolorach ziemi

Farm

Płytki ceramiczne z kolekcji Tubądzin Farm przywołują na myśl prawdziwą farmę – wtedy, gdy ziemia jest wysuszona słońcem, ale i w dni deszczowe. Kolekcja występuje aż w trzech wariantach kolorystycznych – grafitowym, kremowym oraz brązowym. Płytki przypominają ziemię nie tylko dzięki użytym kolorom, ale także poprzez swoją strukturę.

 

W każdym wariancie kolorystycznym kolekcji Tubądzin Farm znajdują się płytki bazowe, jednokolorowe oraz ozdobne.  Dekoracje na płytkach są raczej skromne. Głównie mają one postać różnego rodzaju mozaik. Na nieco więcej producent pozwolił sobie, tworząc ozdobne listwy i narożniki. Tu już dekoracje przedstawiają wyraźne abstrakcyjne oraz geometryczne wzory.

 

W skład kolekcji Tubądzin Farm wchodzą płytki podłogowe, ścienne bazowe oraz elementy dekoracyjne, czyli listwy oraz ozdobne płytki. Płytki z tej kolekcji w większości odznaczają się dużymi formatami, m.in. 89,8x29,8 cm czy 59,8x29,8 cm. Wszystkie oferowane tu produkty są najwyższej jakości i posiadają bardzo dobre parametry techniczne.


Płytki Farm Antracite

Farm Antracite
Kolekcja: Tubądzin

Ocena:
Taniej do 41%!
więcej
Płytki Farm Crema

Farm Crema
Kolekcja: Tubądzin

Ocena:
Taniej do 41%!
więcej
Płytki Farm Marrone

Farm Marrone
Kolekcja: Tubądzin

Ocena:
Taniej do 42%!
więcej
 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.