Płytki łazienkowe Arco kolekcja firmy Ceramika Domino w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Arco - Kolorowa kolekcja do łazienki od producenta Ceramika Domino

Arco

Kolekcja płytek Arco Ceramiki Domino to propozycja na oryginalną i jedyną w swoim rodzaju łazienkę. Bazowe płytki ścienne w formatach 25x36 cm w kolorze ognistej pomarańczy idealnie komponują się z delikatnością i klasyką w kolorze ecru, tworząc wyjątkowy klimat i niepowtarzalną świeżość naszego wnętrza.

 

Uzupełniającymi kolekcję Arco dodatkami są dekory takiej samej wielkości jak płytki bazowe oraz listwy ścienne przedstawiające motyw kwiatowy, wprowadzające do naszej łazienki modny i wyrazisty akcent. Producent Ceramika Domino proponuje nam również rozwiązanie na podłogę w formacie 33,3x33,3 cm w równie żywym pomarańczowym kolorze jak płytki ścienne, jednak o większej wytrzymałości i odporności gresu szkliwionego.

 

Płytki Arco występują w I gatunku co zapewnia świetną jakość produktu przy atrakcyjnej cenie. Dzięki tej kolekcji wnętrza nabierają niepowtarzalnego uroku, wyrazistości, energii oraz charakteru. Dodatkowo wykończenie w połysku rozświetla wnętrze i optycznie je powiększa, co daje nam wrażenie większej przestrzeni użytkowej.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.