Opinie o Nas
Vivido Bianco -   Lekkość i elegancja

Vivido Bianco - Lekkość i elegancja

Płytki podłogowe Paradyż z kolekcji Vivido Bianco to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie chcemy stworzyć jasną, przestronną łazienkę lub kuchnię, która będzie przywoływać  na myśl uczucie świeżości i czystości. W osiągnięciu tego efektu pomaga przede wszystkim zastosowany kolor, czyli jasna, wręcz przejrzysta biel o matowej powierzchni. Ów mat sprawia, że płytki te są bardzo wygodne pod kątem utrzymania ich w czystości – nie wymagają żadnych zabiegów polerowania, gdyż na takiej powierzchni po prostu nie tworzą się nieestetyczne smugi właściwe dla płytek błyszczących. Płytki te mają dość standardowy format 33,3x33,3 cm.

 

 

 

Vivido Bianco 33,3x33,3

 

Hiroe Bianco mozaika prasowana 30x30

 

 

 

 

Tworzenie aranżacji łazienkowej i kuchennej nie można jednak zamknąć na etapie podłogi. Nie tylko ona potrzebuje odpowiedniej ochrony przed wilgocią i zabrudzeniami. Podobnie jest ze ścianami. Dlatego też firma Paradyż przygotowała siostrzaną kolekcję płytek, która idealnie współgra z serią Vivido, a nosi ona nazwę Vivida. Płytki z tej kolekcji dostępne są w całej gamie kolorów, które doskonale współgrają z bielą dostępną z płytkami Vivido. A te kolory to: również świeża biel, intensywny niebieski, nasycony żółty przypominający barwę zachodzącego słońca, głęboka czerń, kolor różany, oliwkowa zieleń oraz nasycony fiolet. Dzięki takim możliwościom kolorystycznym łazienka i kuchnia stają się miejscami pełnymi życia i pozytywnej energii na każdy dzień.

 

Głębokie i wyraziste kolory dostępne są wraz bogatym kwiatowym wzornictwem w postaci paneli o formacie 30x60. Są one białe i pokryte dość abstrakcyjnymi kwiatami w barwie danego wariantu kolorystycznego. Jeśli jednak komuś zależy na aranżacji bardziej spokojnej i delikatnej, powinien śmiało zestawiać płytki Vivido Bianco z płytkami Vivida o tym samym kolorze. Wymiary poszczególnych elementów tej kolekcji zostały tak dobrane, by idealnie współgrały z oferowanymi tu płytkami podłogowymi.

 

A z jakich elementów, poza płytkami podłogowymi, można skorzystać podczas tworzenia aranżacji łazienkowej lub kuchennej? Mogą to być:

 

-         jednokolorowe płytki ścienne o formacie 30x60 cm, które są dostępne w dwóch wariantach – gładkim oraz strukturalnym,

-         bogate zaplecze dekoracyjne, które składa się tylko i wyłącznie z paneli ozdobionych drukowanymi ilustracjami, które świetnie sprawdzą się zwłaszcza w kuchni, są tu bowiem przede wszystkim takie motywy, jak kieliszki, filiżanki, ziarna kawy czy sztućce. Panele te również dostępne są w wymiarach 30x60 cm.

 

 

 

Vivida Bianco inserto cafe A 30x60

 

 

 

Bez względu na to, czy zdecydujemy się skorzystać z tych płytek w łazience czy też w kuchni, stworzymy przestrzeń przyjazną, estetyczną, świeżą, a przy tym z delikatną nutą elegancji. Wielość kolorów pozwala osiągnąć zarówno aranżację klasyczną i uniwersalną, jak i dość nowoczesną i wyrazistą. Wszystkie oferowane tu płytki odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, które są w stanie ochronić łazienkę i kuchnię przed działaniem wilgoci, zabrudzeniami oraz różnego rodzaju uszkodzeniami. A co najlepsze, jeśli ktoś ma ochotę, może śmiało korzystać z nich w każdym innym pomieszczeniu wewnątrz mieszkania.

 

 

All comments

Leave a Reply