Opinie o Nas
Vivian Bianco - połączenie najmodniejszych kolorów w aranżacji łazienki

Vivian Bianco - połączenie najmodniejszych kolorów w aranżacji łazienki

Jest kilka szkół mówiących o tym, jaka powinna być łazienkowa aranżacja. Jedna z nich kierowana jest do osób żywiołowych i pełnych energii, dla których łazienka powinna być dokładnie taka sama, czyli pełna żywych, intensywnych i nasyconych barw oraz odważnych i pełnych ekspresji wzorów. Jedną z kolekcji, która w ciekawy i funkcjonalny sposób realizuje taką koncepcję, jest kolekcja oferowana przez firmę Paradyż, nosząca nazwę Vivian.

Sprawdź płytki najlepszych producentów:

TUBĄDZIN OPOCZNO NOWA GALA
PARADYŻ CERSANIT CERAMIKA COLOR
DOMINO  CERRAD CERAMIKA KOŃSKIE

Kolekcja Paradyż Vivian dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych. Kolorem podstawowym jest tutaj Vivian Bianco, czyli seria utrzymana w kolorystyce czystej i wyrazistej bieli. Barwę tę można łączyć z innymi dostępnymi w ramach tej kolekcji kolorami, czyli mocnym niebieskim, głęboką czernią, różem wpadającym w czerwień, liliowym fioletem oraz oliwkową zielenią. Oczywiście wymienione tu kolory można wedle woli stosować także samodzielnie lub łącząc z innymi wariantami niż biały. Niemniej jednak Vivian Bianco zawsze okaże się przyjemnym, dobrze dobranym i uniwersalnym dodatkiem aranżacyjnym.

 

Przyjrzyjmy się teraz bliżej temu, jakie elementy można wyodrębnić w zakresie kolekcji Paradyż Vivian. Trzeba zaznaczyć, że jest to kolekcja dość skromna pod tym względem. W każdym wariancie kolorystycznym znajdują się niemalże te same elementy, czyli:

 

-         jednokolorowa bazowa płytka ścienna o wymiarach 25x40 cm,

-         listwy dekoracyjne, w tym takie, które zostały wykonane ze szkła,

-         płytki ścienne dekoracyjne o takich samych wymiarach co płytki bazowe (25x40 cm), które zostały przyozdobione delikatnymi i raczej drobnymi kwiatami w barwie współgrającej z tłem płytki, czyli z kolorem bazowym. W przypadku niektórych wariantów kolorystycznych są tu także płytki udekorowane abstrakcyjnym wzorem utrzymanym w stylistyce modernistycznej.

 

Jak można było zauważyć, w kolekcji Paradyż Vivian nie ma płytek podłogowych, z kolei w elementach dekoracyjnych brakuje tak popularnych obecnie mozaik. Idąc za propozycją samego producenta, optymalnym rozwiązaniem w przypadku podłogi są płytki Paradyż Purio. Charakteryzują się one tym samym rodzajem bieli, jaki jest dostępny w płytkach Vivian Bianco. Ich wymiary wynoszą natomiast 40x40 cm (co także pasuje do płytek ściennych Vivian). Jeśli zaś chcemy dopasować do aranżacji pasujące stylistycznie i rozmiarowo mozaiki, doskonałym wyborem mogą okazać się płytki z kolekcji Paradyż Altea/Albir, które dostępne są w większości oferowanych tu kolorów.

 

Płytki ceramiczne z kolekcji Paradyż Vivian to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się nie tylko w przypadku aranżacji łazienkowych. Osoby, które pragną kolorowej i pełnej pozytywnej energii kuchni, również mogą śmiało sięgać po takie rozwiązanie. Ponadto płytki z tej kolekcji polecane są także do salonu czy przedpokoju – mówiąc krótko, wszędzie tam, gdzie nie będą one narażone na zbyt niskie temperatury powietrza. Oferowane tu płytki cieszą się również wysokimi parametrami technicznymi. Doskonale ochronią one ściany oraz podłogę przed wilgocią i zabrudzeniami, same zaś są odporne na uszkodzenia.

 

 

All comments

Leave a Reply