Opinie o Nas
Purio  Bianco - łazienka  w odcieniach  ciepłego beżu

Purio Bianco - łazienka w odcieniach ciepłego beżu

Podłoga powinna być nie tylko funkcjonalna – trwała, odporna na uszkodzenia oraz wygodna w czyszczeniu – ale także efektowna. Powinna być odpowiednio dobrana kolorystycznie, a ponieważ podłogę tworzy się na lata, warto zadbać o kolorystykę uniwersalną, która dobrze będzie prezentować się także po zmianie umeblowania. Do takich kolorów można zaliczyć biel. Jest to barwa ponadczasowa, elegancka, która doskonale harmonizuje się z każdym innym kolorem oraz stylem aranżacji – i klasycznym, i nowoczesnym. Dlatego też doskonałym pomysłem na udaną podłogę może być kolekcja płytek ceramicznych Paradyż Purio Bianco. Są to płytki o formacie 40x40 cm. Idealnie sprawdzają się one w łazience ze względu na swoje parametry techniczne. Są one antypoślizgowe, odporne na działanie wody i wilgoci, a także na różnego rodzaju uszkodzenia, takie jak ścieranie, zarysowanie czy pęknięcia. Z kolei ich powierzchnia matowa sprawia, że płytki te są łatwe w czyszczeniu i nie wymagają polerowania. Są to oczywiście płytki pierwszego gatunku, a więc najwyższej jakości.

 

 

 

 

1987b6a52fe1d1eca282ebc2681f2e46.jpg

 

 

Sprawdź płytki najlepszych producentów:

TUBĄDZIN OPOCZNO NOWA GALA
PARADYŻ CERSANIT CERAMIKA COLOR
DOMINO  CERRAD CERAMIKA KOŃSKIE

Płytki z kolekcji Paradyż Purio nie tworzą pełnej aranżacji łazienkowej, gdyż są to tylko płytki podłogowe. Dlatego też Paradyż przygotował idealne płytki ścienne, oferując swoim klientom kolekcję Amaltea/Purio. Płytki ścienne dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, wśród których obecna jest także biel (Paradyż Amaltea Bianco). Łazienka utrzymana w bieli to aranżacja nie tylko klasyczna, uniwersalna oraz elegancka, ale także optycznie rozświetlona oraz powiększona. Jest to idealne rozwiązanie zwłaszcza do małych pomieszczeń. A wbrew pozorom utrzymanie białych płytek w czystości wcale nie jest tu trudne - właśnie ze względu na ich matową powierzchnię, która po umyciu nie wymaga polerowania tak, jak to jest w przypadku płytek z połyskiem.

 

Inne warianty kolorystyczne, jakie można pozyskać z kolekcji Paradyż Purio/Amaltea, to biel z beżem (aranżacja o cechach niemal takich samych jak sama biel), biel z ciepłym, czekoladowym brązem oraz biel z grafitową szarością. W każdym z wariantów kolorystycznych klienci mają do dyspozycji:

 

-         jednokolorowe płytki ścienne o formacie 25x40 cm,

-         ścienny panel dekoracyjny przyozdobiony motywem kwiatowym, który również jest na tyle uniwersalny, że będzie współgrał z wieloma koncepcjami aranżacji łazienkowych. Panel ma wymiary 25x40 cm,

-         ciętą mozaikę stworzoną z elementów o różnych odcieniach danego koloru, o wymiarach 29,8x29,8 cm,

-         kilka rodzajów listew dekoracyjnych, w tym takich, które zostały wykonane ze szkła.

 

Płytki Paradyż Purio można stosować także w innych pomieszczeniach. Ich walory techniczne oraz uniwersalna kolorystyka sprawiają, że doskonale sprawdzą się one także w kuchni – w miejscu niemal tak samo jak łazienka narażonym na zgubne działanie wody oraz różnego rodzaju zabrudzenia – w przedpokoju, w holu, a nawet w salonie. Trzeba jednak pamiętać o tym, że płytki te nie mają właściwości mrozoodpornych, a więc nie są przeznaczone do użytku na zewnątrz mieszkania oraz tam, gdzie byłyby one narażone na niskie temperatury powietrza.

 

 

 

All comments

Leave a Reply