Opinie o Nas
Galvo Bianco - połączenie klasyki z nowoczesnością

Galvo Bianco - połączenie klasyki z nowoczesnością

Oceniając aranżacje łazienkowe, przede wszystkim używa się takich określeń jak „klasyczne” oraz „nowoczesne”. Klasyczna może kojarzyć się z czymś nudnym i przewidywalnym, przy nowoczesnej zaś istnieje obawa, że wyjdzie ona z mody w krótkim czasie, przez co aranżacja może przestać być mile spostrzegana. Może więc najlepszym rozwiązaniem byłoby znalezienie opcji pośredniej, która łączy w sobie cechy nowoczesne z tradycyjnymi? Jeśli tak, to szczerze polecamy jedną z kolekcji firmy Paradyż, noszącą nazwę Galvo.

Sprawdź płytki najlepszych producentów:

TUBĄDZIN OPOCZNO NOWA GALA
PARADYŻ CERSANIT CERAMIKA COLOR
DOMINO  CERRAD CERAMIKA KOŃSKIE

 

Płytki z kolekcji Paradyż Galvo posiadają w sobie pierwiastek klasyki i nowoczesności. Tradycyjne są tu zastosowane motywy, jednak ich forma jest już nowoczesna. Jeśli zaś chodzi o kolorystykę, to łączy ona w sobie obie tendencje. A jak to wszystko przedstawia się w praktyce? Kolekcja ta dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – Galvo Bianco oraz Galvo Brown, czyli stonowana biel oraz ciemny brąz wpadający delikatnie w odcień śliwkowy. Biały, jak wiadomo, jest kolorem klasycznym, ponadczasowym i eleganckim, a kolei taka odsłona brązu znajduje się obecnie na topie, jeśli chodzi o aranżacje łazienkowe. Dekoracje zastosowane w kolekcji Paradyż Galvo przedstawiają bardzo tradycyjny i klasyczny dla łazienek wzór – motyw kwiatowy. Niezwykłe jest ich przedstawienie - tworzą one bowiem swego rodzaju bardzo delikatną siatkę.

 

Wyjaśniliśmy już, co jest nowoczesne, a co klasyczne w kolekcji Paradyż Galvo, warto więc przedstawić, z jakich elementów ta kolekcja się składa. Dostępne są tu:

 

-         bazowe płytki ścienne o dość dużym formacie 30x60 cm,

-         płytki w kolorze bazowym przyozdobione motywem  kwiatowym, o formacie 30x60 cm,

-         jednokolorowa ścienna mozaika cięta przyozdobiona motywem kwiatowym, która ma wymiary 29,8x29,8 cm,

-         listwy dekoracyjne, w tym drukowane oraz wykonane ze szkła.

 

 

 

 

 

Galvo Bianco mozaika cięta kwiat 29,8x29,8

Galvo Bianco 30x60

 

 

 

Jak można łatwo zauważyć, wśród tych elementów nie ma płytek podłogowych. Najlepszy efekt można osiągnąć, łącząc płytki Galvo z płytkami Paradyż Endo – tym sposobem firma Paradyż stworzyła kolekcję Galvo/Endo. Dostępne tu płytki podłogowe występują w tych samych kolorach bieli i brązu, a ich format to 40x40 cm.

 

Płytki Paradyż Galvo oraz Endo to rozwiązanie, które przeznaczone jest nie tylko do tworzenia aranżacji łazienkowych, choć trzeba przyznać, że w tym celu najczęściej sięgają po nie klienci. Jednak wcale nie gorzej prezentują się one w kuchni, w salonie czy też w przedpokoju. Układając prezentowane tu płytki ceramiczne, należy pamiętać, że nie posiadają one właściwości mrozoodpornych, w związku z czym nie będą się one pod kątem technicznym sprawdzać tam, gdzie będą narażone na niskie temperatury powietrza. Nie zmienia to jednak faktu, że płytki Paradyż Galvo to produkty najwyższej jakości, czyli gatunku pierwszego. Są one ponadto połączeniem ciekawego designu (takiego, który będzie współgrać z aranżacją klasyczną i nowoczesną) i atrakcyjnej ceny. Zarówno płytki ścienne Galvo, jak i podłogowe Endo, odznaczają się odpornością na działanie wody i wilgoci, a także na różnego rodzaju uszkodzenia (zwłaszcza na ścieranie oraz zarysowania).

 

All comments

Leave a Reply