Opinie o Nas
Amable Beige – stylowa i klasyczna glazura

Amable Beige – stylowa i klasyczna glazura

Wybór odpowiednich płytek podłogowych – zwłaszcza do pomieszczeń reprezentatywnych - to prawdziwe wyzwanie. Dlaczego? Ponieważ tak samo ważna jest tu jakościowa i funkcjonalna strona płytek, jak i ich walory wizualne. Płytki muszą dobrze komponować się z całokształtem aranżacji, tworzyć odpowiednie wrażenie estetyczne, a także spełniać wszelkie wymogi techniczne stawiane podłodze w danym pomieszczeniu. Nie ma rozwiązania uniwersalnego, które doskonale sprawdzi się wszędzie, jednak jeśli ktoś oczekuje od nas takiego sposobu, wówczas z czystym sumieniem wskazujemy kolekcję płytek Paradyż Amable Beige. Są to płytki wykonane z gresu o powierzchni szkliwionej, które dzięki swoim parametrom technicznym sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz mieszkania.

 

 

 

 

AMABLE.jpg

 

 

 

Płytki z kolekcji Paradyż Amable Beige, jak nazwa sugeruje, dostępne są w kolorystyce beżu. O ile gres jako materiał wykonania był pierwszym dużym plusem tej kolekcji, o tyle za drugą zaletę należy uznać właśnie kolorystykę. Zaprezentowany tu beż jest bardzo spokojny i stonowany. Przypomina piasek, na co niemały wpływ mają maleńkie czarne drobinki pokrywające płytki. Zastosowana tu kolorystyka z pewnością będzie przyjemna dla oczu, mile odpręży i uspokoi. Nie można nie wspomnieć też o tym, że barwa ta jest dość klasyczna i uniwersalna, czyli taka, która będzie dobrze współgrać z niemal dowolnym kolorem pozostałych elementów tworzących aranżację danego pomieszczenia. I nie ważne, czy wnętrze będzie miało charakter tradycyjny czy też raczej modernistyczny.

 

Sprawdź płytki najlepszych producentów:

TUBĄDZIN OPOCZNO NOWA GALA
PARADYŻ CERSANIT CERAMIKA COLOR
DOMINO  CERRAD CERAMIKA KOŃSKIE

Przerwijmy jednak teoretyczne rozważania nad kolekcją Paradyż Beige i przyjrzyjmy się temu, jakie elementy wchodzą w jej skład. A są tu:

 

-         dwa formaty płytek podłogowych – 59,8x59,8 cm oraz 59,8x29,8 cm, przy czy ten  drugi format jest właściwy dla dwóch rodzajów płytek – gładkiej oraz nacinanej przy krawędzi,

-         dwa warianty ciętej mozaiki (składająca się z kwadratów oraz z prostokątów),

-         cokoły, listwy oraz narożniki dekoracyjne.

 

 

Bardzo ważny w przypadku prezentowanej tu kolekcji Paradyż Amable Beige jest fakt, że niemal każdy z jej elementów dostępny jest w dwóch wersjach – matowej oraz półpolerowanej. Miłośnicy  ciepła, którzy pragną stworzyć przestrzeń przytulną z pewnością będą zachwyceni wariantem matowym. Z kolei płytki półpolerowane będą odznaczać się elegancją w swoim klasycznym i ponadczasowym wydaniu.

 

Wspominaliśmy już o tym, że płytki podłogowe z kolekcji Paradyż Amable doskonale sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Sprecyzujmy jednak dokładniej, w jakich miejscach płytki te najlepiej się sprawdzają. Z całą pewnością warto sięgać po nie, tworząc aranżację salonu, przedpokoju, holu, tarasu, balkonu, biura oraz reprezentacyjnych pomieszczeń firmowych, takich jak recepcja czy poczekalnia. Oferowane tu płytki odznaczają się przede wszystkim takimi parametrami technicznymi, jak właściwości mrozoodporne, antypoślizgowe, a także odporność na ścieranie, zarysowania, pęknięcia, działanie wody i innych warunków atmosferycznych.

All comments

Leave a Reply