Opinie o Nas
Woodentic Brown -  płytki z imitacją drewna

Woodentic Brown - płytki z imitacją drewna

Drewno na podłodze to rozwiązanie iście klasyczne. Wiele osób niemal za punkt honoru stawia sobie wykonanie podłogi w takim właśnie charakterze. Trzeba jednak zaznaczyć, że drewno na podłodze, owszem, jest funkcjonalne, ale tylko w określonych przypadkach. Zdecydowanie nie nadaje się ono do łazienki czy kuchni – miejsc, w których podłoga narażona jest na częsty kontakt z wodą. Poza tym trzeba je odpowiednio czyścić i pielęgnować. A gdyby tak połączyć stylistykę drewna z właściwościami płytek ceramicznych, które są wprost stworzone do kontaktu z wodą? Wówczas można by cieszyć się pięknem drewna bez obawy o szybkie uszkodzenie podłogi. A taką możliwość daje kolekcja płytek ceramicznych Woodentic, oferowana przez firmę Paradyż.

 

 

Sprawdź płytki najlepszych producentów:

TUBĄDZIN OPOCZNO NOWA GALA
PARADYŻ CERSANIT CERAMIKA COLOR
DOMINO  CERRAD CERAMIKA KOŃSKIE

 

 

Prezentowana tu kolekcja płytek Paradyż Woodentic doskonale imituje piękny drewniany parkiet oraz panele. Wszystkie elementy dostępne są tu w aż trzech wariantach kolorystycznych, czyli:

 

-         Woodentic Brown (brązowy),

-         Woodentic Beige (beżowy),

-         Woodentic Ochra (jasny brąz delikatnie wpadający w żółty).

 

 

Woodentic Brown 65,5x16

 

 

 

Cloud Brown Stopnica Ryflowana Prosta 30x30x1,1

 

 

Ilość elementów należących do każdego z wariantów kolorystycznych nie jest zbyt imponująca, gdyż wyróżnia się ich tylko dwa. Wyróżnić więc można tu płytki w formacie 65,5x16 cm oraz o wymiarach 98,5x21,5 cm. Mniejszy z formatów to idealna imitacja klepek parkietowych, zaś jeśli ktoś z Państwa woli efekt paneli, prosimy wybrać format drugi. Płytki te różnią się pomiędzy sobą nie tylko formatem, ale też zastosowanym wzornictwem – co prawda obie imitują drewno, lecz w inny sposób zaznaczone zostały sęki i słoje. Dzięki temu ułożona z takich płytek podłoga wygląda bardziej naturalnie – w przypadku naturalnego drewna klepki parkietowe czy panele różnią się przecież nieco od siebie pod tym względem.

 

Warto przyjrzeć się także technicznej stronie oferowanych tu płytek, a więc ich właściwościom jakościowym. Jak już zostało powiedziane, charakteryzują się one dużą odpornością na działanie wody. Do tego należy dodać, że są one odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, przede wszystkim zarysowanie, ścieranie czy pęknięcia. Wygodne i proste jest także ich czyszczenie. Wybierając płytki z kolekcji Paradyż Woodentic, należy pamiętać, że produkty te posiadają właściwości mrozoodpornych, w związku z czym są one polecane nie tylko do pomieszczeń znajdujących się wewnątrz budynków, ale i na zewnątrz. Świetnie sprawdzą się w łazience, w kuchni, w salonie, w przedpokoju, w sypialnie, w biurze, w poczekalni czy na recepcji, ale też na tarasie lub balkonie.

 

Aranżacja stworzona za pomocą płytek z kolekcji Paradyż Woodentic, to gwarancja połączenia wysokiej jakości (płytki są gatunku pierwszego) z ciekawym i klasycznym designem oraz atrakcyjną ceną – wprost nieporównywalną z kosztami, jakie trzeba ponieść, decydując się na naturalne drewno. Dzięki tym płytkom przestrzeń staje się ciepła, przyjazna, przytulna oraz uniwersalna. Kolekcja doskonale współgra z każdą koncepcją aranżacji wnętrza danego pomieszczenia, bez względu na to, czy będzie ona miała charakter tradycyjny czy nowoczesny. A dostępna w kolekcji  ilość kolorów i wzorów stwarza wiele możliwości stylistycznych.

All comments

Leave a Reply