Opinie o Nas
Vivida Bianco struktura – płytki jasnych kolorach z domieszką żywych odcieni

Vivida Bianco struktura – płytki jasnych kolorach z domieszką żywych odcieni

Kwiaty, żywe intensywne kolory oraz duży wybór elementów dekoracyjnych – taka łazienka z pewnością zachwyci niejedną osobę. Przebywanie w takim miejscu to gwarancja dużej dawki pozytywnej energii i dobrego humoru każdego dnia. Taka właśnie jest jedna z kolekcji płytek łazienkowych firmy Paradyż, nosząca nazwę Vivida. Kolekcja ta dostępna jest wielu wariantach kolorystycznych, a każda z oferowanych tu barw jest głęboko nasycona, intensywna oraz przyjemna dla oka. Kolory można dowolnie łączyć ze sobą wedle własnej koncepcji. Za podstawę kolorystyczną można tu uznać płytki z serii Vivida Bianco, gdyż są one w kolorze czystej, mlecznej bieli, która doskonale będzie współgrać z każdym innym kolorem dostępnym w ramach prezentowanej tu kolekcji.

 

 

 

Vivida / Vivido

 

images?q=tbn:ANd9GcQI2SwKSV_Do_plgNeN0ab

 

 

 

Sprawdź płytki najlepszych producentów:

TUBĄDZIN OPOCZNO NOWA GALA
PARADYŻ CERSANIT CERAMIKA COLOR
DOMINO  CERRAD CERAMIKA KOŃSKIE

A jakie jeszcze kolory ma do zaoferowania kolekcja Paradyż Vivida? Mamy tutaj:

-         Vivida Blue, czyli lazurowy niebieski,

-         Vivida Giallo, czyli żółty wpadający lekko w brudne złoto,

-         Vivida Nero, czyli głębią czerń,

-         Vivida Rosa, czyli róż wpadający w czerwień,

-         Vivida Verde, czyli zieleń w odcieniu oliwki,

-         Vivida Viola, czyli liliowy fiolet.

 

Oczywiście można łączyć ze sobą nie tylko płytki Vivda Bianco z innym wybranym kolorem. Pole do popisu jest pod tym względem naprawdę bardzo duże.

 

W każdym wariancie kolorystycznym występują niemal te same elementy, z drobną różnicą w zakresie dekoracyjnych paneli ściennych. Każda barwa to jednokolorowe bazowe płytki ścienne o dość dużych wymiarach 30x60 cm, dostępne w wersji gładkiej oraz strukturalnej. Są tu równie dekoracyjne listwy wykonane ze szkła. Jeśli zaś chodzi o dekoracje ścienne, to we wszystkich kolorach poza białym przedstawiają one kwiaty o dość nowoczesnym wyglądzie. Z kolei seria Vivida Bianco to płytki typowo kuchenne – trzeba bowiem zaznaczyć, że nie jest to kolekcja typowo łazienkowa i płytki mają szersze zastosowanie. Dekory są bowiem ozdobione wydrukowanymi fotografiami przedstawiającymi takie kuchenne akcesoria, jak kieliszki, filiżanki, sztućce czy ziarna kawy. Jeśli więc tworzymy aranżację łazienkową, mamy do wyboru kwiaty w wielu kolorach na białym tle. Kuchnia zaś to idealne miejsce na wspomniane tu dość oryginalne dekory.

 

Czujny czytelnik z całą pewnością zauważył, że wśród elementów kolekcji Paradyż Vivida nie zostały wymienione płytki podłogowe. Aby zrekompensować ich brak, firma Paradyż przygotowała niemal siostrzaną płytkę Vivido o dość standardowych wymiarach 33,3x33,3 cm, która jest dostępna w tej samej bieli co płytki Vivida Bianco. Tym sposobem klienci zyskują kolekcję Paradyż Vivida/Vivido.

 

Jak już zostało wspomniane, prezentowana tu kolekcja ma zastosowanie szersze niż łazienka. W zasadzie jest ono szersze nawet od aranżacji łazienkowych i kuchennych. Płytki sprawdzą się  bowiem w każdym pomieszczeniu, jeśli tylko nie będą tam narażone na niskie temperatury powietrza. Płytki Paradyż Vivida są odporne na działanie wody – cecha niezbędna w przypadku aranżacji łazienkowej i kuchennej. Są też odporne na różnego rodzaju uszkodzenia,  zwłaszcza ścieranie i zarysowania.

 

All comments

Leave a Reply