Opinie o Nas
Baletia Bianco -  połączenie stylowej szarości z  czystą bielą

Baletia Bianco - połączenie stylowej szarości z czystą bielą

Przestronno, jasno i elegancko – jest to jedna z częściej poszukiwanych koncepcji na idealną łazienkę. Trzeba też przyznać, że wiele kolekcji realizuje taką ideę. W tym miejscu chcielibyśmy polecić taką, która poza tymi, dość ogólnymi, cechami charakteryzuje się nowoczesnymi trendami i naturalnymi kolorami. A mamy tu na myśli kolekcję oferowaną przez firmę Paradyż, noszącą nazwę Baletia. To tyle teoretycznych rozważań nad aranżacją łazienkową, przyjrzyjmy się teraz bliżej specyfikacji tej kolekcji płytek ceramicznych.

 

 

 

 

paradyz_baletia_1_big.jpg

 

 

 

Kolekcja Paradyż Baletia jest dostępna w dwóch kolorach bazowych – jest tutaj seria Baletia Bianco, czyli utrzymana w kolorystyce kremowej, śmietankowej bieli, oraz seria Baletia Grys, czyli jasna, delikatna szarość. To wszystko można subtelnie upstrzyć za pomocą akcentów w kolorze wrzosowego fioletu. Kolory bazowe najlepiej prezentują się oddzielnie, uzupełnione o wrzosowe dodatki dekoracyjne. Dlatego też zarówno zwolennicy niewinnej bieli, jak i miłośnicy nieco ciemniejszych, ale delikatnych barw, znajdą tu idealne dla siebie rozwiązanie.

Sprawdź płytki najlepszych producentów:

TUBĄDZIN OPOCZNO NOWA GALA
PARADYŻ CERSANIT CERAMIKA COLOR
DOMINO  CERRAD CERAMIKA KOŃSKIE

 

A jakie elementy wchodzą w zakres kolekcji Paradyż Baletia? Są one takie same do wariantu Bianco oraz wariantu grys. A są tu:

 

-         jednokolorowe i gładkie płytki ścienne o formacie 29,5x59,5 cm, których powierzchnia doskonale rozjaśnia i optycznie powiększa przestrzeń pomieszczenia, w którym się znajduje,

-         dekoracje ścienne o charakterze bardzo subtelnym i delikatnym. Są one umieszczone na dwóch rodzajach ściennych paneli dekoracyjnych o formacie 29,5x59,5 cm. Przedstawiają one nadrukowane delikatne motywy liści, które wygadają niczym ażurowa siateczka,

-         dekoracyjne elementy utrzymane w kolorze wspomnianego fioletu. Elementy te zostały wykonane ze szkła, a są to cienkie listwy dekoracyjne (2,3x59,5 cm) oraz tradycyjne, jednokolorowe mozaiki (29,8x29,8 cm),

-         jako płytki podłogowe polecane są tu płytki Paradyż Arole, które dostępne są dokładnie w takiej kolorystyce jak kolekcja Baletia Bianco i Baletia Grys. Owe płytki podłogowe dostępne są w wymiarach 32,5x32,5 cm.

 

 

 

Baletia Bianco 29,5x59,5

 

 

 

Za pomocą płytek ceramicznych Baletia/Arole to prawdziwy pokaz najmodniejszych trendów pod względem kolorów, motywów i sposobów ich przedstawiania. Tak powstałej aranżacji jest jednak daleko do nowoczesnych krzykliwych tendencji – to prawdziwa oaza spokoju i szykownej elegancji.

 

Opisując kolekcję płytek Paradyż Baletia, wielkim błędem byłoby pominięcie kwestii związanych z użytecznością owych płytek. Ich wysokie walory jakościowe oraz estetyczne pozwalają na to, by stosować je nie tylko w łazience, ale i w kuchni lub w przedpokoju. Nie poleca się ich do pomieszczeń narażonych na niskie temperatury powietrza, gdyż płytki te nie są mrozoodporne. Są one natomiast odporne na działanie wody, wilgoci, wygodne w czyszczeniu, a także odporne na takie uszkodzenia, jak zarysowanie, ścieranie czy pęknięcia. Kolekcja Paradyż Baletia to gwarancja modnej aranżacji z nutą klasyki, dzięki czemu można mieć pewność, że za kilka lat będzie ona prezentować się równie imponująco.

All comments

Leave a Reply