Płytki Bristo na podłogę i do salonu od producenta glazury Cersanit - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Bristo - Szare płytki salonowe Cersanit Bristo o oryginalnej fakturze

Bristo

Nowocześnie i modernistycznie? Takimi cechami odznacza się kolekcja płytek ceramicznych marki Cersanit, o nazwie Bristo. Wnętrze wykończone tymi płytkami przywołuje na myśl skojarzenia z kamieniem i betonem. Surowość i minimalizm to kolejne wyróżniki tej wyjątkowej i mocno innowacyjnej kolekcji ceramiki.

 

Ze względu na minimalistyczny charakter kolekcja Cersanit Bristo składa się z niewielu elementów. Wyróżnić tu można tylko jeden bazowy kolor – szarość o fakturze surowego kamienia – oraz dwa rodzaje płytek. Jest tu jednokolorowa płytka bazowa oraz płytka dekoracyjna, która została przyozdobiona mozaiką przypominającą starożytne, kamienne hieroglify. Wnętrze wykończone tymi płytkami na pewno będzie wyjątkowe. Podobne walory posiada cersanit alpina a także kando cersanit.

 

Ze względu na swoje wysokie parametry techniczne (płytki są gatunku I) kolekcję tę można z powodzeniem stosować przede wszystkim w takich pomieszczeniach jak łazienka czy kuchnia (zobacz cersanit plytki kuchenne).  Sprawdzą się one również w przedpokoju, a nawet w salonie, jeśli tylko marzy nam się surowa, minimalistyczna i modernistyczna aranżacja.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.