Płytki Calsto na podłogę i do salonu od producenta glazury Cersanit - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Calsto - Jasne, eleganckie płytki salonowe z kolekcji Cersanit Calsto

Calsto

Podłoga w mieszkaniu czy domu powinna spełniać wiele wymogów: przede wszystkim powinna być trwała i odporna na uderzenia. Kolejne parametry powinny określać jej wytrzymałość na niskie i wysokie temperatury, jak również odporność na wnikanie brudu.

 

Pomimo dużych oczekiwań, firma Cersanit oferuje produkt, który spełnia je wszystkie. jest to kolekcja Calsto, która odznacza się nie tylko wysokimi parametrami, ale tez niebagatelnym wyglądem. Płytki te dostępne są w dwóch kolorach: beżu oraz szarości, i można łączyć je ze sobą, jak również wykorzystywać samodzielnie. Kafelki te idealnie pasują nie tylko do łazience, ale też do kuchni (zobacz płytki kuchenne katalog), jadalni czy salonów. Piękny, naturalny wzór na powierzchni imituje naturalny kamień. Płytki świetnie się komponują z cersanit płytki drewnopodobne. Dzięki temu w domu zagości natura.

 

Pomimo jasnego koloru kafli ich struktura sprawia, iż nie wnika w nie brud, a aby otrzymać je w czystości wystarczy woda oraz odrobina detergentu. Dzięki temu w każdej chwili płytki te prezentują się doskonale i są ozdobą każdego pomieszczenia. Sprawdź też płytki kando cersanit.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.