Opinie o Nas

Klinkier

Rozwiń wszystkie kolekcje keyboard_arrow_down

Jest 160 produktów.

Pokazano 1-24 z 160 pozycji

Aktywne filtry

Poszukując odpowiedniego materiału wykończeniowego na nasz taras, balkon, czy otoczenie domu - zwracamy uwagę na klinkier. Ten rodzaj tworzywa ceramicznego, ze względu na swoje techniczne właściwości, idealnie sprawdza się na zewnątrz. Narażenie na warunki atmosferyczne, wilgoć czy nacisk nie są mu straszne. Dlatego interesując się ofertą firmy Opoczno, klinkier nie powinien pozostać nam obojętny.

Zastosowanie klinkieru Opoczno


Kolekcje klinkierowe pozwalają na tworzenie i wykańczanie dowolnych kształtów. Wśród dostępnych płytek znajdziemy klasyczne kafelki w kształcie kwadratu, a także ze specjalnymi, antypoślizgowymi rowkami, przeznaczone na pokrycie schodów. Oprócz tego - cokoły schodowe, płytki elewacyjne, kapinosy, parapety oraz elementy uzupełniające pod stopnie. Popularne kolekcje klinkierówek to Shadow w ciepłej, brązowej kolorystyce, Simple w równomiernym brązie oraz Solar - w kolorach stali i szarości. Zróżnicowane barwy i dostępność elementów pozwala stworzyć atrakcyjne i komfortowe otoczenie naszego domu, odporne na wilgoć i zniszczenie.

Dlaczego warto wybrać klinkier Opoczno?Budowa Twojego domu jest już w bardzo zaawansowanym stadium. Po wielu miesiącach prac i inwestycji przyszedł w końcu czas aby zająć się wykończeniem zewnętrznej części budynku. Obecnie niemal każdy inwestor przewidział w swoim wymarzonym domu taras lub balkon. Ogrom możliwości aranżacji na tym etapie budowy może przytłoczyć każdego. Z pomocą nadchodzi firma OPOCZNO. Tego producenta nie trzeba dzisiaj nikomu przedstawiać. Dziesiątki lat działalności na Polskim rynku. Setki tysięcy zadowolonych klientów. Dziesiątki nagród oraz wyróżnień, między innymi za innowacyjne wzornictwo, oraz za najwyższą na rynku jakość oferowanych wyrobów. Firma Opoczno to specjaliści w swojej branży oraz wzór do naśladowania dla wielu innych mniejszych firm. Decydując się na produkty marki Opoczno masz całkowitą pewność, że kupujesz dokładnie to czego potrzebujesz. Gwarancja najwyższej jakości oraz profesjonalna obsługa klientów to dwie cechy, które wyróżniają Opoczno na polskim rynku. Opoczno było, jest i będzie jeszcze bardzo długo niekwestionowanym numerem jeden w branży dekoracyjno-wnętrzarskiej. Opoczno Klinkier to odpowiedź firmy na Twoje problemy związane, z wyborem sposobu wykończenia zewnętrznych części Twojego domu. Piękne, idealnie zaprojektowane i wykonane płytki to gwarancja zadowolenia i satysfakcji na wiele lat. Wybierając Klinkier marki Opoczno automatycznie wybierasz produkty najwyższej jakości wraz z gwarancją przystępnej ceny. Nie ryzykuj rozczarowań oraz kosztów wybierając produkty innej firmy. Unikniesz stresu, straty czasu i pieniędzy. Firma Opoczno tworzy produkty, których podstawowymi atrybutami są trwałość oraz piękne wzornictwo. O profesjonalizmie oraz dbałości o najdrobniejsze szczegóły niech świadczy fakt, że przykładowa jedna tylko kolekcja płytek Klinkier marki Opoczno, to wiele różnych rozmiarów i wzorów zaprojektowanych tak aby dać projektantom maksimum możliwość aranżacyjnych. Omówimy teraz bardziej szczegółowo wybrane kolekcje Opoczno Klinkier.

Jaki klinkier Opoczno wchodzi w skład kolekcji?


Opoczno Klinkier to nie tylko standardowe płytki podłogowe czy ścienne. W skład każdej z kolekcji wchodzi bardzo wiele różnego rodzaju i zastosowania płytek. Cokoły schodowe, płytki elewacyjne, kapinosy, parapety, płytki ścienne oraz podłogowe - to standardowy zestaw w każdej z kolekcji. Tak szeroki wachlarz możliwości pozwala na uzyskanie spójnej charakterystyki różnych elementów elewacji oraz bliskiego otoczenia domu. Podstawowym elementem składowym każdej z kolekcji Klinkier Opoczno są klasyczne płytki o wymiarach 30 x 30 cm. Na pokrycie schodów Opoczno przewidziało płytki z specjalnymi antypoślizgowymi rowkami gwarantującymi bezpieczeństwo nawet wtedy gdy płytki będą mokre. Kapinosy o wymiarach 30 x 33 cm oraz narożniki kapinosów o wymiarach 33 x 33 cm to kolejne składowe Klinkier Opoczno. Firma oferuje również piękne listwy dekoracyjne o wymiarach 30x14,8 cm oraz płytki parapetowe o wymiarach 24,5 x 13,5 cm. Klinkier Opoczno to również piękne listwy elewacyjne o wymiarach 24,5 x 6,5 cm przeznaczone do wykańczania mniejszych lub większych powierzchni na ścianach budynku. Opoczno wzięło pod uwagę warunki klimatyczne panujące w kraju i zadbało aby produkty z serii Klinkier Opoczno było odporne na czynniki atmosferyczne takie jak mróz, deszcz czy palące słońce oraz na duże wahania temperatury w dzień i w nocy.


Klinkier Opoczno Simple to bardzo popularne i szeroko znane płytki elewacyjne w kolorze brązu. Ponadczasowy design oraz elegancja i klasa to największe zalety tej kolekcji. Klinkier Opoczno Solar swoją strukturą przypominają kamień. Kolekcja firmy Opoczno wyróżnia się na tle innych bogatym i niebagatelnym wzornictwem. Do wyboru mamy aż trzy wersje kolorystyczne w ramach jednej kolekcji. Ciepły przyjemny dla oka brąz, klasyczny elegancki grafit oraz piękny i bardzo popularny pomarańczowy brąz. Klinkier Opoczno Shadow to kolejna z oferowanych przez producenta kolekcji. Płytki Klinkier Shadow mają barwę głębokiego ciemnego brązu a listwy ścienne dodatkowo posiadają wyjątkowo dobrze wyglądający ślad jaśniejszego pomarańczowego koloru. Są to wyjątkowo eleganckie i pięknie prezentujące się płytki, które warto polecić i o których trwałość oraz piękno nie musimy się martwić przez długie lata.