Płytki Ismena Cer-rol kolekcje łazienkowe w sklepie z glazurą  - Twojelazienki.pl

Infolinia: (41) 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: (0) 660 492 923

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Ismena - Nowoczesne płytki łazienkowe z kolekcji Ismena firmy Cer-Ro

Ismena

Nowoczesny minimalizm – to jest to, co wyróżnia łazienkowe płytki ceramiczne z kolekcji Cer-rol Ismena. Zastosowane tu wzornictwo jest geometryczne, a kolory nasycone, intensywne i dość nowoczesne, jeśli chodzi o aranżacje łazienkowe. Ale warto zaznaczyć, że kolekcja ta doskonale będzie prezentowała się także na przestrzeni kuchennej.

 

Kolorem dominującym wśród elementów kolekcji Cer-rol Ismena jest intensywny i ciepły brąz. Jest on przełamany uniwersalną bielą oraz delikatną szarością. Takie połączenie kolorów jest ponadczasowe i daje gwarancję tego, że mimo akcentów nowoczesnych, ta kolekcja nigdy nie wyjdzie z mody. Wzory na płytkach są minimalistyczne i przedstawiają geometryczne, dość duże liście.

 

Płytki z kolekcji Cer-rol Ismena przeznaczone są do wykładania ścian. Występują w dość dużym formacie 25x60 cm. W kolekcji znajdują się także listwy dekoracyjne przyozdobione tym samym motywem, który znaleźć można na płytce ściennej. Ciepłe, minimalistyczne i przyjemne wnętrze to jest to, co charakteryzuje płytki Ismena.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.