Płytki Ceramika Domino kolekcje łazienkowe, kuchenne oraz podłogowe - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Ceramika Domino kolekcje do łazienki, kuchni jak równiez na podłogę

Ceramika Domino

Płytki Domino to część grupy Tubądzin - doświadczonego producenta w branży wyrobów ceramicznych, gwarantującego ich wysoką jakość. Firma Ceramika Domino, w dbałości o każdy z elementów poszczególnych kolekcji, przeprowadza testy oraz stale unowocześnia linię produkcyjną.

 

W sklepie twojelazienki.pl w ofercie Ceramiki Domino znajdziemy szeroką gamę płytek łazienkowych, kuchennych oraz uniwersalnych płytek podłogowych, które odpowiedzą na wszystkie wymagania klientów. Większość kolekcji bazuje na kontrastach oraz wyraźnym wzornictwie, tworząc modne i efektowne wykończenie wnętrza każdego mieszkania. Dla tych, którzy wolą delikatność i naturalność, Ceramika Domino przygotowała kolekcje Bali, Lingo, Toscana czy Hoja, nawiązujące do kolorów ziemi i życia w zgodzie z naturą. W każdej z kolekcji widać najnowsze trendy oraz wysoką jakość. Produkty Ceramiki Domino posiadają 5-letnią gwarancję, która mówi sama za siebie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcjami, łączącymi w sobie nowoczesność i atrakcyjną cenę.


Płytki Kolekcje Podłogowe

Kolekcje Podłogowe
Kolekcja: Ceramika Domino

więcej
Płytki Kolekcje Łazienkowe

Kolekcje Łazienkowe
Kolekcja: Ceramika Domino

więcej
 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.