Płytki Bali Ceramika Domino łazienkowe kolekcje glazury w  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Bali - Beżowe i brązowe płytki łazienkowe z kolekcji Bali Ceramika Domino

Bali

Bali leży niemal w samym centrum ogromnego archipelagu Indonezji. Ta piękna i urokliwa wyspa stała się inspiracją dla stworzenia oryginalnej kolekcji płytek. Ich zastosowanie pozwala tchnąć w przestrzeń ducha tamtejszych krajobrazów. Mieszanka kremów i brązów nawiązuje z jednej strony do surowości drzew i tamtejszych piasków, z drugiej zaś jest kompozycją na tyle uniwersalną i sprawdzoną, że idealnie sprawdzi się w przypadku miłośników klasycznych aranżacji.

 

W skład kolekcji Bali wchodzą płytki uniwersalne, ścienne oraz listwy, a także elementy mozaiki. Można stosować je naprzemiennie, uzyskując w ten sposób interesujące, oryginalne wzory. Kontrast, uzyskany przez zderzenie intensywnego brązu i spokojnych beży, doda charakteru każdej łazience, a przełamanie ich motywami roślinnymi dodatkowo ją ożywi i uczyni jeszcze ciekawszą.

 

Wszystko to sprawia, że kolekcja płytek Bali wybierana jest do wnętrz utrzymanych w zgodzie z naturą i typowymi dla niej barwami. Produkty Ceramiki Domino posiadają pięcioletnią gwarancję.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.