Płytki Berberis Ceramika Domino łazienkowe kolekcje glazury w  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Berberis - Kolekcja Ceramika Domino Berberis z kwiatowymi dekoracjami

Berberis

Naturalne kolory ziemi oraz krzewy berberysu, które stały się inspiracją dla stworzenia niniejszej kolekcji, urzekły projektantów swoją prostotą, surowością, a jednocześnie ponadczasowością. Ciemne, intensywne brązy, łagodzone przez subtelny beż, tworzą oryginalną i wyrazistą kompozycję, której zastosowanie doda każdej łazience wytworności, szlachetności i klasycznego rozmachu.

 

Tym samym płytki z kolekcji Berberis sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ponad wymyślne wzornictwo klienci bardziej cenią sobie naturalną harmonię, spokój i ład. Z kolei niezwykle żywe mozaiki imitujące tamtejszą roślinność delikatnie i gustownie zdołają je przełamać. W zestawieniu z drewnianymi elementami wystroju otrzymamy spójny i konsekwentny krajobraz, łączący w sobie piękno przyrody z wynikającą z niej prostotą.

 

Na całość kolekcji składają się płytki ścienne, uniwersalne, mozaikowe oraz listwy. Zróżnicowanie rozmiarów ułatwia proces ich układania, a możliwość kombinacji wydaje się tutaj właściwie nieograniczona.
 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.