Płytki Bisette Ceramika Domino łazienkowe kolekcje glazury w  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Bisette - Kolekcja Ceramika Domino Bisette w kolorach bieli, grafitu i fioletu

Bisette

Biel, grafit i fiolet, składające się na kolekcję Bisette, dają właściwie nieograniczone możliwości kompozycyjne. Ich kombinacje składają się na nowoczesny, szykowny, a jednocześnie oszczędny wystrój każdej współczesnej łazienki. Intensywność barw jest gwarancją otrzymania unikalnego i pełnego ekspresji wnętrza, zaspokajającego nawet najbardziej wyszukane gusta.

 

Niekwestionowanym atutem kolekcji Bisette są także płytki z motywem florystycznym. Dostępne w opcji fioletowej i grafitowej są ciekawym sposobem na ożywienie wnętrza każdej łazienki, jeszcze lepszego jej zindywidualizowania i dopasowania pod konkretne potrzeby oraz oczekiwania. Bez względu na to, czy postawią Państwo na niezobowiązującą jednolitość, czy bardziej urozmaicone wzornictwo.

 

Podobnie, jak w przypadku innych naszych kolekcji, klient sam decyduje, po które elementy kolekcji chce sięgnąć i w jaki sposób je ze sobą zestawiać. Ze swojej strony oferujemy kilka rozmiarów płytek oraz listew, zapewniających lekkość i precyzję montażu.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.