Płytki Grande Ceramika Domino łazienkowe kolekcje glazury w  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Grande - Eleganckie płytki łazienkowe z kolekcji Ceramika Domino Grande

Grande

Płytki z kolekcji Grande są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie liczy się majestatyczność, przepych i klasyczne bogactwo. Podstawą aranżacji mogą być tutaj dwie dominanty, reprezentowane kolejno przez płytki w barwie intensywnego brązu oraz łagodzącego go, subtelnego beżu. Nawiązujące do faktury kamienia i najlepszych tradycji światowego wzornictwa, sprawdzą się w każdej przestrzeni, bez względu na jej metraż. 

 

Kolejnym elementem kolekcji jest płytka dekoracyjna, w sposób mozaikowy przeplatająca ze sobą te dwa motywy. Ostatni już element, choć także intrygujący i oferujący nową jakość, to płytka z motywem roślinnym, łagodząca nieco surowość i skrajnie ascetyczny charakter swoich poprzedników. Za jej pomocą można dowolnie łamać przestrzeń, zaś ponadczasowy charakter kwiatowych dekoracji zapewni łazience długowieczność i niezaprzeczalny czar.

 

Na kolekcję Grande składają się kafelki kwadratowe, prostokątne oraz podłużne dekory, pozwalające na swobodne konfiguracje i spersonalizowanie wnętrza.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.