Płytki ceramiczne Indigo do łazienki firmy Ceramika Domino. - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Indigo - Pełna kolorów kolekcja łazienkowa marki Ceramika Domino

Indigo

Osoby, którym marzy się radosna, pełna optymizmu i przepięknych, nasyconych kolorów aranżacja łazienkowa, z całą pewnością nie będą mogły przejść obojętnie obok kolekcji Indigo, oferowanej przez markę Ceramika Domino. Tu nie ma miejsca na nudę, klasykę czy elegancką powagę. Producent postawił raczej na żywe, nasycone i nastrajające optymizmem kolory.

 

Płytki Indigo producenta Ceramika Domino

 

Płytki z kolekcji Indigo dostępne są w następujących kolorach – żółty, biały, fioletowy, szary, turkusowy, niebieski oraz zielony. Można te kolory łączyć ze sobą na wiele ciekawych sposobów. Obok jednokolorowych płytek bazowych znajdują się płytki dekoracyjne. Jak na nowoczesną kolekcję przystało, wszystkie zastosowane tu dekoracje mają charakter abstrakcyjny, a jednocześnie żywy, wyrazisty. To motywy, które wprost rzucają się w oczy. Są tu również szklane listwy dekoracyjne.

 

Zastosowanie płytek Indigo

 

Warto sięgnąć po płytki z kolekcji Ceramika Domino Indigo nie tylko ze względu na oryginalną i radosną stylistykę. Wyróżnia się ona również bardzo dobrymi parametrami technicznymi, które pozwalają jej sprawdzić się także w kuchni.

 

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.