Płytki Moza kolekcja do salonu marki Ceramika Domino w sklepie on-line - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Moza - Klasyczne beżowe i brązowe płytki podłogowe od Ceramiki Domino

Moza

Kiedy jesteśmy na etapie prac wykończeniowych w domu, pora wybrać elementy na posadzkę. W wielu miejscach takich, jak kuchnia, korytarz, łazienka czy salon sprawdzą się płytki podłogowe. Bardzo dobrym rozwiązaniem mogą się okazać te z kolekcji Moza marki Domino. Są to płytki, które bardzo dobrze będą się komponowały we wszystkich wspomnianych pomieszczeniach. Wpływa na to z jednej strony ich uniwersalność, ale też bardzo ciekawe wzornictwo.

 

Występują one w kolorach jasnobeżowym i brązowym. To połączenie nie tylko pozwala na stworzenie atrakcyjnych wizualnie kompozycji, ale też praktycznie nigdy nie wychodzi z mody. Całość aranżacji można zaś dodatkowo wzmocnić za pomocą płytek narożnikowych i listew dekoracyjnych z delikatnym gustownym wzorem.

 

Uniwersalność tych kafli mieści się nie tylko we wzornictwie, ale też właściwościach tych płytek. Są one wysoce mrozoodporne. Z powodzeniem można wiec je położyć również na trasie czy na balkonie. Bez względu na to, czy wyłożymy je na zewnątrz czy wewnątrz pomieszczenia, nadają one posadzce niezwykle gustownego i atrakcyjnego charakteru.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.