Opinie o Nas

Płytki łazienkowe Domino

Jest 300 produktów.

Pokazano 1-24 z 300 pozycji

Aktywne filtry

Jeśli chcesz, aby Twoja łazienka wyglądała wyjątkowo, a dodatkowo wymagasz konkurencyjnej ceny - doskonałym rozwiązaniem są kolekcje łazienkowe producenta Ceramika Domino. W szerokiej gamie kolorów i struktur znajdziesz na pewno coś dla siebie. Stonowane barwy ziemi w kolekcjach Bali i Duo, Estrella, czy Lingo pozwolą stworzyć klasyczną łazienkę, w której każdy z naszych gości będzie czuł się dobrze. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego i bardzo nowoczesnego - odpowiedzią są kolekcje Bisette, Grande, czy Fargesia.


Kolekcje łazienkowe płytki Ceramika Domino


Warto wspomnieć, że obecne w ofercie producenta Ceramika Domino kolekcje łazienkowe przepełnione są włoskimi dominantami, co czyni je bardzo oryginalnymi w porównaniu do innych, dostępnych w Polsce płytek. Włochy to kraj szczęścia i słońca - to wszystko widać w dostępnych u nas kolekcjach firmy Ceramika Domino. Oprócz ekstrawagancji, producent oferuje również wzory klasyczne, naturalne, nawiązujące do faktury kamienia i drewna. W każdej z kolekcji znajdziemy kafelki kwadratowe, prostokątne oraz podłużne dekory, które w dowolnej konfiguracji tworzą piękną całość. Obecnie od łazienki wymaga się wiele. Ma być więcej niż miejscem do dbania o higienę i urodę. Ma to być przestrzeń, gdzie łatwo jest się odprężyć. Urządza się ją komfortowo, ciekawie i z wyczuciem. Płytki łazienkowe Ceramika Domino to możliwość urządzenia jej w dowolnym stylu. Łatwo znaleźć takie płytki, które dopasują się do wymarzonej aranżacji. Bogata oferta daje możliwość wybrania najlepszych do swojej łazienki. Stanie się ona miejscem do zadbania o ciało, psychikę i samopoczucie. Będzie ona tym, czym powinna być współczesna łazienka. Przedmiotem marzeń wielu osób jest duża łazienka, najlepiej taka jak salon... albo i jeszcze większa. Spokojnie jednak, mała czy średnich rozmiarów także może być miejscem, które będzie oddziaływać relaksująco. Z płytkami z Ceramiki Domino da się dobrze urządzić także mniejszą łazienkę. I w niej może być przyjemnie, a także ciekawie.


Jakie style charakteryzują kolekcje łazienkowe płytki Ceramika Domino?


Chcąc stworzyć oazę dla wypoczynku, warto inspirować się naturą. Wśród kolekcji tego producenta znajdują się różne barwy natury. To kolory, które działają odprężająco. Wystarczy wybrać te, które lubi się najbardziej. Może będą to płytki łazienkowe szare, a może brązowe czy jeszcze inne. Wszystkie kolory z tej grupy działają relaksująco. Ceramika Domino płytki łazienkowe to dobry wybór dla osób, które chcą urządzić łazienkę w stylu ekologicznym. Można także, wybierając takie płytki, poprzestać na wyborze barw natury, a łazienkę urządzić w innym stylu. Oglądając płytki z różnych kolekcji do łazienki, można znaleźć takie, które uczynią ją elegancką i klasyczną. Do takiej pasować będą płytki w jednolitym kolorze i klasyczne motywy na dekorach. Jeśli łazienka ma mieć chłodny i surowy styl, najlepsze będą szare płytki. Ta barwa powinna dominować w takim wnętrzu. Szarość wycisza, więc przy kąpieli w surowej, chłodnej, szarej łazience można uspokoić umysł i się odprężyć. Dodatek innej barwy nie zaszkodzi. Warto obejrzeć kolekcje łazienkowe płytek. Jest wiele propozycji dla wielbicieli szarości.


Wybierając płytki łazienkowe z Ceramiki Domino, można mieć łazienkę modną i w swoim ulubionym stylu. Znajdzie się płytki i dekory do łazienki pogodnej, minimalistycznej, rustykalnej i każdej innej. Idealne przy wyborze wnętrza rustykalnego będą płytki ceramiczne imitujące drewno. Wisienką na torcie, jeśli chodzi o propozycje Ceramiki Domino, są kolekcje, gdzie można znaleźć bardzo oryginalne propozycje. Można mieć łazienkę, jakiej nie ma nikt inny. Moda czy chęć bycia oryginalnym muszą jednak ustąpić przed najważniejszym kryterium. Kiedy wyszukuje się najlepsze płytki podłogowe i ścienne, to muszą to być te, z którymi zyska się idealne dla siebie wnętrze. Łazienka powinna relaksować, a styl jej może być dowolny.Wybierając płytki z jednej kolekcji, łatwo zyska się piękne wnętrze. Każdy element kolekcji idealnie ze sobą współgra. Ceramika Domino płytki łazienkowe to oferta, w której znajdują się płytki w różnych rozmiarach, mozaiki, listwy i dekory. W każdej kolekcji można wybierać między różnymi elementami. Jeśli wnętrze ma być atrakcyjne, warto pamiętać o elementach dekoracyjnych. Jakieś urozmaicenie przyda się nawet w surowym i minimalistycznym wnętrzu. W klasycznym czy nawiązującym do natury można pozwolić sobie na więcej. Trzeba jednak zachować pewien umiar, by nie było zbyt wielu większych dekorów i listw dekoracyjnych. Elementy urozmaicające polecane są i do małych łazienek. Jednolitość kolorystyczna powiększa, jednak drobne elementy ozdobne mogą się znaleźć. Nie pomniejszą łazienki, a uczynią ją ciekawszą. Płytki łazienkowe Ceramika Domino to wiele propozycji i do niewielkiego wnętrza. Dobrym wyborem są wtedy płytki ceramiczne białe, beżowe i w jasnym odcieniu szarości.


Wybór płytek ceramicznych to najprzyjemniejszy etap wykańczania czy remontu łazienki. Warto delektować się nim, niespiesznie oglądając kolekcje łazienkowe Ceramiki Domino. Oglądanie ich cieszy oczy. Jeszcze bardziej będzie cieszyć, jak znajdą się w łazience.