Płytki Tandem Ceramika Gres kolekcja terakoty w sklepie  - Twojelazienki.pl

Infolinia: (41) 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: (0) 660 492 923

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Tandem -Kolekcja terakoty Ceramika Gres Tandem o oryginalnej fakturze

Tandem

Ceramika Gres to uznany producent najwyższej jakości płytek, z powodzeniem funkcjonujący w branży już od 1999 roku i od tamtej pory oferujący bogaty wybór kolekcji. Doskonałe materiały, zaawansowane techniki produkcji, ciekawe wzornictwo i mnogość kształtów oraz rozmiarów sprawiają, że w ofercie producenta każdy klient jest w stanie odnaleźć interesujące go płytki czy też listwy dekoracyjne.

 

Największą cechą gresu jest jego wysoka odporność, zarówno na czynniki zewnętrzne, jak i naturalne zużycie. Ponadto wyróżnia się on ciekawym, naturalnym wyglądem, przez co idealnie nadaje się do wykończenia każdej przestrzeni, bez względu na charakter jej przeznaczenia. Solidny i elegancki, dostępny w szerokim wachlarzu kolorystycznym, jest rozwiązaniem, po które równie często sięgają klienci firmowi, jak i indywidualni.

 

Tym razem oddajemy w Państwa ręce płytki z kolekcji Tandem. Składają się na nią cztery rodzaje płytek kwadratowych o wymiarze 40x40, dostępne tutaj w różnych wariantach kolorystycznych.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.