Płytki Timor Ceramika Gres kolekcja terakoty w sklepie  - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Timor -Kolekcja terakoty Ceramika Gres Timor z kwiatowymi detalami

Timor

Timor to kolekcja utrzymana w kolorach kawy i wanilii, które przywołują na myśl egzotyczne skojarzenia. To nie przypadek – nazwa kolekcji została zapożyczona od jednej z tropikalnych wysp na Oceanie Indyjskim. Zarówno odcienie płytek, jak i umieszczone na nich dekoracje, to subtelne odniesienie do piękna tamtejszych krajobrazów oraz tradycyjnego ludowego wzornictwa. Płytki z kolekcji Timor to doskonały sposób na wprowadzenie odrobiny egzotycznego klimatu do domowych wnętrz.

 

W kolekcji Timor znajdują się płytki w ciepłych, pasujących do siebie kolorach: kawowym, waniliowym i ceglanym. W zależności od aranżacji wnętrza, można układać płytki w jednolitych kolorach lub łączyć je ze sobą, tworząc w ten sposób oryginalne kompozycje.

 

Charakterystycznym dla tej kolekcji elementem dekoracyjnym są listwy i narożniki pokryte dwoma rodzajami wzorów: geometryczną kratką lub wizerunkami egzotycznych kwiatów. Płytki dekoracyjne doskonale komponują się z płytkami podstawowymi i stanowią niepowtarzalny detal zdobiący każde wnętrze.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.