Płytki Paolo Ceramika Końskie do łazienki - sklep  - Twojelazienki.pl

Infolinia: (41) 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: (0) 660 492 923

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Paolo - Płytki łazienkowe Ceramika Końskie Paolo w bogatej gamie barw

Paolo

Piękna łazienka powinna być nie tylko miejscem komfortowym, ale i funkcjonalnym. Tworząc aranżację ścian czy podłóg pamiętać należy, że elementy glazury powinny być odporne na ścieranie czy wilgoć. Odpowiednio dobrane materiały będą gwarancją trwałości i dobrego wyglądu wnętrza. Na tej podstawie zaprojektowano więc kolekcję Paolo.

 

Kolekcja Paolo to ukłon w stronę zarówno eleganckiej klasyki, jak i miłośników geometrycznych wzorów. Projektanci firmy Ceramika Końskie czerpali wzorce z klasycznych form - bazą są przede wszystkim kolory biały, żółty, beżowy oraz ciepły brąz czy szarość. Na ich kanwie stworzone zostały elementy dekoracyjne: zarówno wzory typowo nawiązujące do geometrii (kwadraty, koła), jak i nieregularne formy. Co jednak najważniejsze - istnieje możliwość stworzenia wielu aranżacji wnętrza, zarówno z wykorzystaniem gładkich płytek, jak i łącząc je z efektownymi płytkami dekoracyjnymi.

 

W skład kolekcji wchodzą płytki bazowe, płytki podłogowe oraz płytki dekoracyjne o różnorodnych wymiarach. Producent zestawu zapewnia wieloletnią gwarancję produktu - do wykonania kolekcji wykorzystano materiały najwyższej jakości, odporne na ścieranie oraz wilgoć.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.