Glazura kuchenna Moli od producenta Ceramika Paradyż. - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Moli - Szare kafle kuchenne z eleganckim wzornictwem.

Moli

Moli to kafelki kuchenne ze szkliwa matowego producenta Ceramika Paradyż, które spodobają się osobom ceniącym sobie tradycję i czującym się dobrze w klasycznych wnętrzach. Naturalne odcienie perły, złamanej bieli i czerni pozwalają stworzyć wrażenie przytulności − zarówno w kuchni, jak i w łazience.

 

Nowoczesne płytki Moli do Twojej kuchni

 

Ażurowa koronka dekoru przywodzi na myśl ciepłe wspomnienie rękodzieła zdobiącego rodzinny dom. Jednocześnie jest to modny detal, który idealnie wpisuje się w bieżące trendy. Wygląda korzystnie zarówno w towarzystwie sterylnej bieli, jak i wręcz przeciwnie − w kontraście z nasyconym kolorem dominującym w pomieszczeniu. Podobne walory posiada kolekcja ambrozja vivido.

 

Kolekcja płytek kuchennych Moli

 

Duży wybór insert pozwala stworzyć przemyślaną, niebanalną aranżację, w której nowoczesność spotyka tradycję. Ułatwia to jednolity rozmiar 98X198 mm, który umożliwia różnorodne łączenia płytek. Warto zobaczyć płytki kuchenne wzory.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.