Płytki do łazienki Allegro/Alleo kolekcja producenta Paradyż w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Allegro / Alleo - Oryginalne płytki łazienkowe od Ceramiki Paradyż z motywami kwiatowymi

Allegro / Alleo

Kolekcja Allegro/Alleo płytki do łazienki paradyż  jest skierowana do klientów, którzy szukają najwyższej jakości produktów, w dobrej, niskiej cenie. Zalicza się do specjalnej grupy Kwadro Ceramika, która charakteryzuje się połączeniem tych wymagań i dopełnieniem ich nowoczesnym wzornictwem.

 

Kolekcja płytek Allegro/Alleo jest elegancka, dyskretna a jednocześnie bardzo charakterystyczna oraz ciepła. Połączenie beżu, złamanego bielą i uzupełnienie go oliwkową zielenią nadaje prawdziwej świeżości każdemu wnętrzu. Idealna zwłaszcza dla małych przestrzeni, w których konieczna jest aranżacja optycznie powiększająca je i rozświetlającą. Idealnie komponują się z płytki paradyż coraline.


W składzie kolekcji znajdują się płytki łazienkowe wzory kwiatowe, a także płytki mozaikowe w dwóch podstawowych kolorach, dopełnionych grą odcieni w jednej palecie. Niespotykane przedstawienie elementów dekoracyjnych, imitujące wprawną rycinę są gustownym akcentem, które wyróżnia kolekcję spośród innych. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów pozwala na długoletnie użytkowanie i pełną satysfakcję.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.