Płytki Amarylis od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Amarylis – kolekcja klasycznych płytek łazienkowych Paradyż

Amarylis

Miłośnicy spokojnych i klasycznych aranżacji łazienkowych mogą śmiało wybierać płytki ceramiczne znajdujące się w kolekcji Paradyż Amarylis. Połączenie ciepłych kolorów wykorzystanych na płytkach – beżów oraz brązów – sprawia, że wnętrze łazienki będzie przyjazne, odprężające i relaksujące.

 

Klasyczne płytki Amarylis firmy Ceramika Paradyż

 

W kolekcji Amarylis klient nie znajdzie nowoczesnych i krzykliwych akcentów, neonowych barw czy skomplikowanych wzorów. Podobne wzornictwo posiada kolekcja timbre. Oferowane tu dekory przyozdobią wnętrze łazienki delikatnymi kwiatami utrzymanymi w tonacji brązowej, które znajdują się na dekoracyjnych listwach oraz płytkach ceramicznych. Zobacz także glazura stacatto bianco. Taki delikatny akcent z pewnością znajdzie zastosowanie zarówno w typowo kobiecej jak i bardziej męskiej łazience.

 

Walory płytek Amarylis

 

Oferowane tu płytki łazienkowe odznaczają się matową powierzchnią. Do wyboru są płytki bazowe ścienne, podłogowe oraz płytki dekoracyjne i listwy. Paradyż płytki na podłogę mają wymiary 33,3x33,3 cm, z kolei ścienne 25x33,3 cm. Można stosować je również do wykończenia wnętrz kuchennych i innych pomieszczeń znajdujących się wewnątrz domu.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.