Płytki łazienkowe Antico/Arke od Ceramiki Paradyż w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Antico/Arke - Inspirowana antycznymi wzorami kolekcja glazury od Ceraminki Paradyż

Antico/Arke

Kolekcja Antico/Arke płytki łazienkowe ceramika paradyż inspirowana była sztuka antycznej Grecji oraz Rzymu. projektanci sięgnęli nie tylko po wzory, ale również wspaniałe kolory, dzięki którym każdy przeniesie się w czasie i stworzy  swoim domu aranżacje oparte na klasycznych wzorcach. W skład kolekcji przede wszystkim wchodzą piękne płytki podłogowe o wielu kolorach. Ich struktura jest przecierana, przez co zyskują wygląd vintage.

 

Jaki styl posiadają płytki Antico/Arke?

 

Łazienki antyczne - to oryginalne rozwiązanie sprawdzi się z każdej łazience, której właściciel pragnie otaczać się pięknymi przedmiotami W kolekcji nie zabrakło również płytek o jednolitych kolorach: bieli, szarości. Prasowane mozaiki pozwalają na urozmaicenie powierzchni ścian czy podłogi. Całość prezentuje się elegancko i z klasą. Podobną kolorystykę posiadają płytki etezje paradyż.

 

Płytki Antico/Arke - zalety

 

Produkty te zostały stworzone z wysokiej jakości ceramiki przemysłowej, odpornej na działanie wilgoci. Dzięki temu kafli pozostają piękne przez cały czas. Ich gładka powierzchnia sprawia, iż utrzymanie w czystości kafelek również nie sprawia problemów. produkt posiada wieloletnią gwarancję producenta.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.