Płytki Carioca / Alan od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Carioca / Alan - Oryginalne płytki łazienkowe od Ceramiki Paradyż z motywami kwiatowymi

Carioca / Alan

Kolekcja płytek łazienkowych Paradyż Carioca/Alan to rozwiązanie, które pozwala zestawić ze sobą klasyczną kolorystykę łazienki z nowocześnie zaprezentowanymi motywami przedstawiającymi elementy florystyczne – kwiaty i pnącza. Te klasyczne barwy to zieleń, delikatny beż, ciepły brąz oraz kremowa biel. Dzięki temu z kolekcji tej mogą skorzystać zarówno miłośnicy spokojnych tonów, jak i żywych, nasyconych barw.

 

Oferowane w ramach prezentowanej tu kolekcji produkty Paradyż to nie tylko ścienne i podłogowe płytki, ale również atrakcyjne i dekoracyjne elementy, takie jak różnej szerokości listwy oraz płytki z motywem florystycznym (sprawdź ceramika paradyż neila). Te z kolei wyróżniają się linearnym wzornictwem, dzięki czemu można za pomocą płytek tworzyć pełne wzory o dowolnej wielkości – nawet od podłogi aż po sufit. Zobacz plich płytki łazienkowe.

 

Płytki do łazienki paradyż z kolekcji Carioca/Alan można stosować nie tylko w łazience, ale i w innych pomieszczeniach wewnątrz budynków. Atrakcyjna cena idzie tu w parze z wysoką jakością. Tak stworzona łazienka z całą pewnością zyska ponadczasowe piękno.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.