Płytki Delicate od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Delicate - Beżowo-brązowe płytki łazienkowe z kolekcji Delicate marki Paradyż

Delicate

Beże, brązy oraz złoto to sposób na łazienkę, jaki oferuje swoim klientom Paradyż w ramach kolekcji Delicate. Za pomocą takich ciepłych odcieni można stworzyć zarówno przyjemne wnętrze o tradycyjnym charakterze, jak i aranżację iście nowoczesną. A pomogą w tym nie tylko płytki o różnych odcieniach brązu połączonego ze słonecznym złotem, często zdobione kwiatowymi motywami lub innymi ciekawymi wzorami, ale również atrakcyjne dekory utrzymane w podobnej kolorystyce (zobacz meisha brown). Są to różnego rodzaju listwy (szklane oraz w typologii Arabeska) oraz panele.

 

Dzięki tej kolekcji marki Paradyż można uzyskać ciekawą aranżację łazienki przywołującą na myśl ciepłe i słoneczne wieczory, zarówno te letnie, jak i jesienne. Podobne walory posiada kolekcja meltemi paradyż. Podstawowy format płytek Delicate to 30x50 cm, ale dostępne są też płytki w rozmiarze 33,3x33,3 cm oraz listwy, które również występują w zróżnicowanych wymiarach.

 

Płytki Paradyż Delicate przeznaczone są do stosowania we wnętrzu budynku. Doskonale sprawdzają się nie tylko w aranżacja łazienki paradyż, ale również kuchni, dzięki swoim właściwościom chroniącym przed skutkami wilgoci.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.