Płytki łazienkowe Estepona kolekcja producenta Ceramika Paradyż w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Estepona - Kolekcja eleganckich, kolorowych mozaiek firmy Ceramika Paradyż

Estepona

Kolekcja płytek Estepona marki Paradyż to autentyczny kunszt maleńkich kwadracików, które w całości potrafią wyczarować królewską, lub też całkowicie zwariowaną kompozycję. Jest to propozycja dla ludzi ceniących indywidualność oraz delikatność nie pozbawioną wyrazistości.

 

Głównymi kolorami kolekcji są: beż, niebieski oraz zielony zefir (zobacz murano rosso).Każdy z kolorów występuje w pełnej gamie kolorystycznej, co oznacza wiele tonacji tej samej bazy. W ten sposób uzyskano genialny i perfekcyjny efekt autentycznej i ponadczasowej mozaiki, która od wieków królowała w najbardziej dystyngowanych dworach, pałacach oraz łaźniach.

 

Kolekcja Estepona zachwyca nie tylko przenikającymi się w sposób idealny barwami, ale również wyznacza rytm dnia. Odbijające się od połyskującej politury światło igra z mieniącymi się barwami, rozpościerając je na całe wnętrze (zobacz ceramika paradyż nowości). Cała kolekcja jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, posiada długi okres gwarancji, a także jest specjalnie dostosowana do wymogów jakie stawia tak charakterystyczne pomieszczenie jakim jest łazienka. Warto sięgnąć po te płytki i stworzyć całkowicie niepowtarzalną i misterną łazienką. Sprawdź płytki paradyż sklep internetowy.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.