Płytki łazienkowe Etezje/Tazo kolekcja od Ceramiki Paradyż w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Etezje/Tazo - Kolekcja płytek klasycznych i dekoracyjnych od firmy Ceramika Paradyż

Etezje/Tazo

Kolekcja Etezje/Tazo płytki paradyż do łazienki należąca do linii My Way, cenionej na całym świecie, charakteryzuje się niebywałym spokojem i harmonią wprowadzającą w prawdziwe odprężenie. Idealnie połączona kolorystyka, neutralnych, acz bardzo modernistycznych kolorów :bieli, złamanej perły i głębokiego grafitu współgra i umożliwia na stworzenie własnych kompozycji, i zrealizowanie każdego pomysłu na własną, wymarzoną łazienkę.

 

Kolekcja skierowana do klientów o wysublimowanym guście, szukających nowoczesności niepozbawionej dobrego smaku i wyrafinowania. Nowoczesny desing podkreśla struktura dostępna w dwóch wersjach – gładkiej i z fakturą. Wzbogaceniem całości są dekoracje z motywem kwiatów a także ciekawe listwy ścienne, oraz gama mozaikowa (zobacz też chiara płytki). W kolekcji wykorzystano strukturalne nadruki, które przypominają układy scalone.

 

Najwyższa jakość płytek Etezje/Tazo oraz futurystyczny wygląd wpisują się w nowoczesne wzornictwo wyznaczające trendy aranżacji ponadczasowych i unikalnych wnętrz. Warto sprawdzić ceramika paradyż sklep.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.