Płytki Explorer kolekcja łazienkowa od Ceramiki Paradyż w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Explorer - Eleganckie płytki łazienkowe od firmy Paradyż w odcieniu jasnej szarości

Explorer

Kolekcja płytek Explorer marki Paradyż przenika swoją głębią i zaskakuje idealnym połączeniem dwóch podstawowych kolorów. Przewodnimi barwami kolekcji są : jasny beż oraz głęboka szarość. Dzięki zastosowanej technologii przetarć i refleksów uzyskano ciekawą powierzchnię płytek, które zdają się być wielowymiarowe. Kolory przenikają się wzajemnie, układając się w idealną całość, bez względu na zaprojektowaną aranżację (zobacz modul purio paradyż oraz paradyż briosa). Dystyngowane, kuszą, jednocześnie wzbudzając nutkę tajemniczości. Minimalizm ukryty w skromności i uniwersalności osiągnął nadspodziewanie spektakularny, ale nie krzykliwy efekt.

 

Odwzorowanie kamienia Travertynu sprawiło, że oprócz nowoczesności, wydobyto piękno natury, która urzeka swoją prostotą. Idealna kolekcja, która zarówno swoimi barwami, jak i strukturą wspaniale odnajduje się w łazience.

 

Wysokie parametry wytrzymałościowe płytek z tej kolekcji pozwalają na zastosowanie ich w tak szczególnych pomieszczeniach, jakim jest łazienka. Wysoki parametr antypoślizgowy i klasa ścieralności gwarantują bezpieczeństwo użytkowania, oraz trwałość na długie lata. Sprawdź paradyż warszawa.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.