Płytki Firletka od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Firletka - Kolekcja oryginalnych płytek łazienkowych Paradyż Firletka

Firletka

Jaki jest przepis na uroczą kobiecą łazienkę, ale taką, która jednocześnie nie byłaby przesadnie słodka? Odpowiedź jest prosta. Taka aranżacja jest możliwa dzięki kolekcji płytek ceramicznych Paradyż Firletka. Jest to połączenie kobiecego fioletu z ciepłym beżem i ciemną szarością, która sprawia, że paradyz łazienka, choć utrzymana w kobiecej stylistyce, ma charakter dość uniwersalny.

 

Ciekawym urozmaiceniem dla bazowych płytek utrzymanych w wyżej wymienionej kolorystyce są elementy dekoracyjne. Dla kolekcji Firletka są to płytki oraz listwy ozdobione kwiatkami lub geometrycznymi drobnymi wzorkami, niczym utkanymi z koronki (zobacz kafle tessita giallo oraz tessita mocca). Kwiatki przez swój kształt nadają aranżacji nieco nowoczesności – przypominają one na pierwszy rzut oka kolorowe i trójwymiarowe kleksy na ścianie.

 

Łazienka z płytkami Firletka to sposób na świeżą przestrzeń, która nastraja pozytywną energią każdego dnia. Prezentowane tu produkty Paradyż są najwyższej jakości – I gatunku. Wymiary płytek podstawowych to 25x33,3 cm, z kolei podłogowych – 33,3x33,3 cm.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.