Płytki Frezja od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Frezja - Inspirowana naturą kolekcja płytek łazienkowych Paradyż Frezja

Frezja

Tym, co najbardziej charakteryzuje płytki do łazienki paradyz Frezja, są kwieciste motywy przedstawione w wersji nowoczesnej. Jest to sposób na aranżację łazienki, która zaspokoi gusta osób ceniących sobie klasyczną harmonię z nowoczesnym wzornictwem.

 

Kolorystyka kolekcji Frezja opiera się na zestawieniu dwóch kolorów -  beżu i brązu – które tworzą ze sobą doskonałą harmonię. Barwy te występują w różnych tonacjach. Podobne walory posiada paradyż secret. Co więcej, nie znajdzie się tu płytek jednolitych. Wzory występujące w tej kolekcji są duże, ale dość delikatne. Przedstawiają one motywy kwiatowe, które doskonale prezentują się na większych powierzchniach ścian. Uzupełnieniem dla tych płytek są listwy dekoracyjne, które mogą być jednokolorowe lub również pokryte florystycznym motywem. Zobacz tez kolekcję sabro silon.

 

Płytki z prezentowanej tu kolekcji Paradyż można stosować także w innych pomieszczeniach niż łazienka, np. w kuchni lub w salonie. Charakteryzują się one wysoką jakością (gatunek I), dużą odpornością na działanie wilgoci oraz atrakcyjną ceną.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.