Płytki Libretto / Libro od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Libretto/Libro - Grafitowo-beżowa kolekcja płytek łazienkowych od Ceramiki Paradyż

Libretto/Libro

Elegancka łazienka powinna być również funkcjonalna - warto zadbać o to, aby jej wykończenie było trwałe. Aby tego dokonać warto wykorzystać produkty renomowanych producentów, którzy dają wieloletnie gwarancje na swoje produkty. Z pewnością takim produktem jest kolekcja ceramiki łazienkowej Libretto/libro, stworzona przez projektantów marki Paradyż.

 

Kafelki bazowe utrzymane są w kolorach bieli oraz ciemnej szarości. Posiadają one delikatnie nierównomierną strukturę, przez co ściany wydaja się nieco bardziej dynamiczne. Kolekcja zawiera również wspaniałe płytki dekoracyjne z motywami kwiatowymi. Podobne wykończenie posiadają listwy szklane oraz kolekcja paradyż abrila purio.

 

Libretto / Libro płytki łazienkowe praradyż prezentują się oryginalnie i stylowo, zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i przestronnych łazienkach. Wszystkie elementy kolekcji wykonane zostały z wysokiej klasy ceramiki przemysłowej, odpornej na działanie wilgoci oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu producent gwarantuje nieskazitelny wygląd ścian i podłogi przez wiele lat. produkt posiada gwarancję. Zobacz także paradyż kwadro płytki łazienkowe.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.