Płytki Login / Purio od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Login / Purio - Eleganckie, klasyczne płytki łazienkowe Paradyż Login/Purio

Login / Purio

Czy łazienka w stylu nowoczesnym może stać się ponadczasowa? Odpowiedzią na to pytanie jest kolekcja płytek ceramicznych Paradyż Login/Purio, która zdecydowanie pokazuje, że takie rozwiązanie ma rację bytu. Wszystko dlatego, że kolekcja ta jest ukazaniem tradycyjnych wzorów w nowoczesny sposób. Tradycyjne są tu więc kwiaty (sprawdź doppia beige). nowoczesne natomiast ich wykończenie – ich kontury są metaliczne oraz kusząco mieniące się. Za nowoczesnością kolekcji Login/Purio przemawiają także nieco minimalistyczne i geometryczne wzory, które doskonale sprawdzają się w różnych kombinacjach.

 

Kolorystyka oferowanych tu płytek jest dość tradycyjna, jeśli chodzi o aranżację łazienek, ale nowatorska, jeśli weźmie się pod uwagę motywy kwiatowe. Jest to bowiem połączenie trzech kolorów – bieli, brązu oraz szarości. Podobną kolorystykę posiadają kafelki firletka.

 

Nowoczesny i zarazem uniwersalny charakter płytek Paradyż Login/Purio sprawia, że doskonale pasują one nie tylko do łazienki, ale i do kuchni czy salonu. Decydując się na taką aranżację, zyskuje się wysoką jakość za atrakcyjną cenę. Zobacz ceramika paradyż warszawa.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.