Płytki łazienkowe Marbella od producenta Ceramika Paradyż - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Marbella - Kolorowa kolekcja płytek łazienkowych marki Ceramika Paradyż.

Marbella

Przeglądając czasopisma związane z tematyką wyposażenia wnętrz łatwo zauważyć, że w kwestii dekorowania łazienek bardzo modny jest obecnie motyw mozaiki. Przedstawiona łazienka płytki paradyż jest ukłonem właśnie w stronę tej tendencji. Mozaika z założenia bazuje na drobnych, ściśle do siebie przylegających płytkach, które różnią się od siebie barwą. Wszystkie jednak utrzymane są w tej samej gamie kolorystycznej. Bardzo dobrze widać to właśnie na proponowanych płytkach.

 

Klienci mogą wybierać spośród wariantu błękitnego, beżowego lub zielonego. W każdym z nich znalazło się także miejsce dla niemal białych elementów, które nadają całości niesłychanej lekkości. Idealnie kopmonują się z płytki bambus.

 

Mozaika w prosty sposób ozdabia każde wnętrze, w którym ma okazję zagościć. Jest to prosty, ale bardzo efektowny motyw. Na pewno spodoba się osobom, które cenią sobie wysoką estetykę, ale nie w smak są im intensywne barwy albo krzykliwe zdobienia. Płytki są ponadto doskonałej jakości, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia i mogą służyć latami. Zobacz płytki łazienkowe promocje.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.