Płytki Meltemi / Melte od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Meltemi/Melte - Uniwersalne płytki łazienkowe Meltemi/Melte firmy Paradyż

Meltemi/Melte

Meltemi to nazwa łagodnego, suchego wiatru, który okresowo pojawia się w rejonach Grecji i Turcji. Bogata kolekcja płytek Meltemi/Melte firmy Paradyż swoim charakterem nawiązuje do tego zjawiska. Łazienka z płytek paradyż to stonowane barwy, delikatna faktura oraz subtelny, przypominający arabeskę wzór nadadzą pomieszczeniu szczególnego uroku.

 

Płytki z tej kolekcji polecane są zwłaszcza do łazienki, choć ich uniwersalizm sprawia, że innego rodzaju wnętrza również wiele zyskają na zastosowaniu ich przy aranżacji. Idealnie komponują się z kolekcją paradyż vivian. Wśród elementów składających się na tę linię płytek, znajdziemy zarówno te o matowym, jak i błyszczącym wykończeniu, gładkie lub z wyraźną strukturą.

 

Szeroki wybór formatów, ozdobne dekory oraz liczne dodatki służące do wykończeń, takie jak listwy, cygara czy inserta – to wszystko daje nieograniczone niemal możliwości przy projektowaniu i urządzaniu danej przestrzeni.  Podobne walory posiada glazura vivida. Aby poczuć się wyjątkowo, warto pomyśleć o wyborze płytek Meltemi/Melte, by za ich pomocą wywołać niepowtarzalny efekt.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.