Płytki Mistere / Mistero od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Mistere/Mistero - Eleganckie, ozdobne płytki łazienkowe Paradyż Mistere/Mistero

Mistere/Mistero

Każdy, kto marzy o misternej i pełnej kwiatów aranżacji paradyz łazienki, z pewnością powinien zapoznać się z kolekcją płytek ceramicznych Mistere/Mistero oferowaną przez firmę Paradyż. Urzekająca kolorystyka oraz olbrzymie motywy kwiatowe sprawiają, że kolekcja ta jest w stanie uczynić z łazienki miejsce kobiece, tajemnicze oraz pełne uroku. Wykorzystano tu harmonijne połączenie odcieni trzech kolorów – niewinnej bieli, delikatnego beżu i ciepłego brązu. Płytki bazowe zostały zarezerwowane dla bieli i beżu.

 

Tym, co wyróżnia kolekcję Mistere/Mistero, są zdobienia. Do wyboru jest ich wiele – mozaiki, delikatne wzory florystyczne lub geometryczne czy też dekoracyjne listwy, któe idealnie łączą sie z płytki dekoracyjne szkalne. Jednak największe wrażenie robią imponujące róże, które są utrzymane w tonacji beżów i do złudzenia przypominają żywe kwiaty (zobacz coraline paradyż).

 

Kolekcja Mistere/Mistero to rozwiązanie dla kobiet szukających misternej przestrzeni tylko dla siebie. A co ważniejsze, jest to połączenie wysokiej jakości z atrakcyjną ceną.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.