Płytki Nelia / Nil od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Infolinia: (41) 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: (0) 660 492 923

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Nelia/Nil - Inspirowana Afryką kolekcja płytek łazienkowych od firmy Ceramika Paradyż

Nelia/Nil

Kolekcja Nil renomowanego producenta Paradyż to aranżacja dedykowana osobom szukającym nieszablonowych rozwiązań łączących w sobie nowoczesność i przytulność ciepłych wnętrz. Ten idealny kompromis uzyskano dzięki połączeniu bieli, brązu i beżu. Wzajemne, dyskretne przetarcia na bazowym kolorze doskonale dopełniają i rozświetlają sprawiając, że wnętrze staje się podróżą do egzotycznej i tajemniczej doliny Nilu.

 

Matowa powierzchnia zaznaczona jest charakterystyczną strukrurą płytek bazowych, na których odwzorowano bambus. Etniczne tchnienie uzupełniają płytki dekoracyjne zawierające w sobie motywy egzotycznej, afrykańskiej roślinności.

 

Płytki ścienne bazowe dostępne są w wymiarach 30x30, natomiast warte uwagi są również płytki podłogowe, które wyróżnia bardzo wysoka czwarta klasa ścieralności oraz antypoślizgowość. Powierzchnia gresu szkliwionego jest łatwa w utrzymaniu czystości, dzięki czemu uzyskuje się pełną satysfakcję. Wysoką jakość potwierdza długi okres gwarancji producenta płytek.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.