Płytki Piumetta / Piume od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Piumetta / Piume - Jasne płytki łazienkowe z oryginalnymi wzorami od Ceramika Paradyż

Piumetta / Piume

Jeśli szukasz nowoczesnego i stylowego wnętrza łazienki, z pewnością oczaruje cię lustrzana przestrzeń. A taką mogą zapewnić płytki do łazienki paradyż z kolekcji Piumetta/Piume. Pastelowe kolory, które zostały wykorzystane w tych płytkach, to biel i jasny beż kontrastujące z czernią oraz szarość i fiolet (zobacz płytki nirrad). Płytki o tych kolorach można oczywiście dowolnie ze sobą łączyć, tworząc wnętrze pełne futuryzmu i szyku.

 

Jakie płytki dostępne są w kolekcji Piumetta/Piume?

 

Poza jednolitymi płytkami o powierzchni błyszczącej Paradyż oferuje w swojej kolekcji płytki dekoracyjne, przedstawiające takie wzory, jak drobne koła oraz paski. Podobne walory posiada kolekcja nomada paradyż. Nie brakuje również dekorów – ozdobnych listew – utrzymanych w tej samej stylistyce co płytki. W kolekcji Piumetta/Piume znajdują się oczywiście płytki ścienne oraz podłogowe.

 

Walory płytek Piumetta/Piume

 

Płytki Piumetta/Piume zachwycają swoją błyszczącą powierzchnią, która w połączeniu z posiadanym nadrukiem przypomina taflę lustra. Efekt ten potęgowany jest wspomnianymi już metalicznymi zdobieniami. Wykorzystane wzory są tak stworzone, by można było dowolnie łączyć je ze sobą.


Płytki Piumetta - Bianco

Piumetta - Bianco
Kolekcja: Ceramika Paradyż

Ocena:
Taniej do 24%!
więcej
Płytki Piumetta - Viola

Piumetta - Viola
Kolekcja: Ceramika Paradyż

Ocena:
Taniej do 24%!
więcej
 
 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.