Płytki Ricoletta / Ricoletto od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Ricoletta / Ricoletto - Kolekcja ozdobnych i klasycznych płytek od firmy Ceramika Paradyż

Ricoletta / Ricoletto

Kolekcja płytek łazienkowych Paradyż Ricoletta/Ricoletto pozwala przenieść się wprost do świata orientalnego. Niesamowite kolory i niepowtarzalne wzory to jest to, co wyróżnia te płytki ceramiczne łazienka od innych. A jakie dominują tu kolory? Przede wszystkim jest to głęboko nasycona karmazynowa czerwień, intensywny grafit oraz beż przypominający barwę przygaszonego złota. W takich zdecydowanych kolorach utrzymane są elementy dekoracyjne płytek Ricoletta/Ricoletto. Płytki bazowe bowiem to delikatna i pełna świeżości biel.

 

Jeśli chodzi o zdobienia dostępne w ramach prezentowanej tu kolekcji płytek Paradyż, to są to kwiaty oraz delikatne wzory pokrywające całe powierzchnie płytek lub listew dekoracyjnych. Świetnie łączy się z płytkami paradyż velatia. Dostępne są także kolorowe mozaiki. Co więcej, elementy dekoracyjne wykonane zostały ze szkła, płytki bazowe natomiast to błyszczące szkliwo (zobacz też vivian purio).

 

Taką nutka orientalizmu, jaką dają płytki Ricoletta/Ricoletto, można zastosować także do innych wnętrz mieszkania, np. do salonu lub do kuchni. Ich format podstawowy to 29,5x59,5 cm.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.