Płytki Sabro / Silon od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Sabro / Silon - Oryginalne, beżowe płytki łazienkowe z modnymi wzorami marki Paradyż

Sabro / Silon

Łazienka niczym z kamienia łupanego? Ta ciekawa koncepcja jest teraz w prosty sposób możliwa dzięki kolekcji płytek Paradyż Sabro/Silon. Bazowe płytki wchodzące w skład tej kolekcji mają teksturę przypominającą prawdziwy łupany kamień. Co więcej, struktura  każdej z nich jest inna, co jeszcze bardziej potęguje takie wrażenie. Ich kolorystyka składa się z jasnych beżów oraz bieli.

 

Czym cechują się płytki Sabro/Silon?

 

Efekt tworzony przez bazowe płytki można ciekawie urozmaicić należącymi do tej kolekcji Paradyż elementami dekoracyjnymi. Podobne walory posiada queria paradyż czy paradyż reflection beige. Okażą się one ciekawym przełamaniem dla jasnego „kamienia łupanego”, gdyż wykorzystują one takie kolory, jak ciemny brąz czy zieleń – a są to również barwy przywołujące na myśl przyrodę. Dekory cechują się motywami kwiatowymi oraz delikatnymi mozaikami i geometrycznymi wzorami.

 

Jakie płytki wchodzą w skład kolekcji Sabro/Silon?

 

W skład kolekcji Paradyż Sabro/Silon wchodzą płytki ścienne, podłogowe oraz dekoracyjne listwy. Odznaczają się one powierzchnią błyszczącą, która optycznie powiększa przestrzeń pomieszczenia. Płytki te można stosować nie tylko w łazience, ale i w innych wnętrzach mieszkania, np. w kuchni lub w salonie. Warto zobaczyć paradyż warszawa.


Płytki Sabro - Beige

Sabro - Beige
Kolekcja: Ceramika Paradyż

Ocena:
Taniej do 29%!
więcej
Płytki Sabro - Bianco

Sabro - Bianco
Kolekcja: Ceramika Paradyż

Ocena:
Taniej do 29%!
więcej
 
 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.