Płytki Tessita Bianco od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Tessita Bianco - Płytki łazienkowe od Ceramiki Paradyż w różnych odcieniach beżu

Tessita Bianco

Czy łazienka, w której zastosowano jedynie biel, może być urzekająca i nienudna? Zdecydowanie tak. Kluczem do tego jest kolekcja płytek ceramicznych Paradyż Tessita Bianco. Kolorem bazowym, i jedynym wykorzystywanym, jest tu biel i, jak się okazuje, może być ona ukazana w różnych swoich odsłonach – biel czysta, kremowa, śmietankowa.

 

Za pomocą kombinacji różnych odcieni bieli zostały stworzone elementy dekoracyjne kolekcji Tessita Bianco. Oferowane tu wzory są delikatne, subtelne, a jednak potrafią sprawić, że aranżacja  łazienki jest naprawdę ciekawa i posiada nutkę nowoczesności (zobacz indy paradyż). A wśród dostępnych tu dekoracji można wymienić mozaikę, której niektóre elementy są dodatkowo zdobione, oraz płytki z motywami kwiatowymi lub z delikatnymi wzorkami geometrycznymi. Podobne wzory posiada kolekcja frezja paradyż.

 

Powierzchnia płytek wchodzących w skład kolekcji Tessita Bianco jest błyszcząca. Dzięki temu przestrzeń łazienki wydaje się większa i jaśniejsza niż w rzeczywistości. Podstawowy format tych płytek to aż 30x60 cm. Można stosować je nie tylko w łazience, ale również przy tworzeniu aranżacji kuchennych i salonowych. Sprawdź ceramika paradyż sklep.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.