Płytki Tessita / Tessito Giallo od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Tessita/Tessito Giallo - Eleganckie, beżowe płytki łazienkowe od firmy Ceramika Paradyż

Tessita/Tessito Giallo

Osoby chcące stworzyć łazienkę pełną połysku i klasycznych, eleganckich kolorów, mogą śmiało wybrać płytki Paradyż należące do kolekcji Tessita/Tessito Giallo. Giallo, czyli kolor złoty, w tej odsłonie dostępny jest w wersji pastelowej, nieco przygaszonej, lecz dzięki temu bardzo efektownej i szykownej. W tej kolekcji nie ma nic ekstrawaganckiego, szokującego czy nowoczesnego. Króluje tu spokój, odprężenie, delikatność i urok.

 

Aby nadać prezentowanym tu płytkom uroku, firma Paradyż zastosowała subtelne i błyszczące nadruki. Są to przede wszystkim motywy kwiatowe, ale znaleźć można również delikatne wzorki geometryczne czy mozaikę. Dekoracja dostępna w ramach paradyż kolekcje Tessita/Tessito Giallo nie rzuca się na pierwszy plan. (warto sprawdzić paradyż vivida bianco 30x60). Jest po prostu harmonijnym dopełnienie dla płytek bazowych.

 

Płytki Tessite/Tessito doskonale prezentują się także jako wykończenie ścian w kuchni. Cechuje je najwyższa jakość wykonania (gatunek I), niska cena oraz doskonałe właściwości chroniące przed zgubnym wpływem wilgoci. Zobacz vivian purio cena.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.