Płytki Tessita / Tessito Grafit od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Tessita/Tessito Grafit - Grafitowo-beżowa kolekcja płytek łazienkowych marki Paradyż

Tessita/Tessito Grafit

Szarość jest najlepszym kolorem do stworzenia nowoczesne aranżacje łazienki paradyż. Firma Paradyż swoją kolekcją płytek Tessita/Tessito Grafit udowadnia, że wcale nie musi tak być. Kolekcja ta opiera się na różnych odcieniach grafitu, które zwykle są łagodne, niemal pastelowe. Taka łagodna tonacja sprawia, że zastosowana szarość traci wrażenie chłodu i doskonale współgra z takim pomieszczeniem jak łazienka.

 

Oczywiście tajemnica kolekcji Tessita/Tessito Grafit tkwi nie tylko w sposobie przedstawienia szarości, ale też we wzornictwie, jakie zostało tu zastosowane. Poza jednolitymi płytkami dostępne są także mozaiki oraz płytki zdobione delikatnymi i drobnymi wzorkami geometrycznymi, które nadają kolekcji nieco wyrazistości. Ponadto można przełamać szarość poprzez zastosowanie płytek w barwie bieli lub ozdobnych listew występujących w kolekcji Tessita/Tassito w różnych kolorach. Idealnie łączą się z kolekcją paradyż yasmina.

 

Subtelna kolorystyka tej kolekcji Paradyż sprawia, że będzie ona współgrała także z innymi pomieszczeniami domowymi. Można zastosować oferowane tu płytki również w kuchni lub w salonie. Warto zobaczyć paradyż yoshioka.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.