Płytki Tessita / Tessito Mocca od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Tessita/Tessito Mocca - Klasyczne, beżowe płytki łazienkowe od Ceramiki Paradyż

Tessita/Tessito Mocca

Czyż nie byłoby wspaniale móc przedłużyć przyjemność picia porannej kawy mocca? Łazienka udekorowana płytkami ceramicznymi Paradyż Tessita/Tessito Mocca daje taką właśnie możliwość. Bazowy kolor, jaki został wykorzystany w tej kolekcji, to właśnie mocca. Kolor ten jest łagodny, pastelowy – w stu procentach przyjemny dla oka. Z kolei zastosowane zdobienia sprawiają, że łazienka w kolorze, bądź co bądź zbliżonym do szarości, wcale nie musi być nudna i smutna.

 

W kolekcji Tessita/Tessito Mocca dostępne są płytki o barwie jednolitej, płytki zdobione do łazienki oraz mozaika. Ponadto do wyboru są tu również dekoracyjne listwy – w kolorze mocca oraz w innych, którymi można delikatnie przełamać główną barwę aranżacji. Idealnie pasują do tej kolekcji płytki yasmina. Zdobienia obecne są nie tylko na zwykłych płytkach ściennych, ale i na mozaice. A zastosowane tu dekoracje to delikatne motywy kwiatowe oraz drobne geometryczne wzorki obejmujące całą powierzchnię płytki.

 

Kolekcja Tessita/Tessito Mocca jest na tyle uniwersalna, że świetnie sprawdzi się nie tylko w aranżacji łazienki. Można pokusić się o wykorzystanie tych płytek również w salonie lub w kuchni. Zobacz też płytki paradyż yoshioka purio.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.