Płytki Tessita / Tessito Viola od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Tessita/Tessito Viola - Płytki łazienkowe od Ceramiki Paradyż w kolorach beżu i fioletu

Tessita/Tessito Viola

Łazienka we fiolecie to marzenie wielu kobiet w każdym wieku. Ważne jednak, by barwa ta została odpowiednio przedstawiona. Z pewnością dobrze poradziła sobie z tym kolekcja płytek Paradyż Tessita/Tessito Viola. Wykorzystany tu jako kolor bazowy fiolet jest wyjątkowo przyjemny dla oka - pastelowy, ciepły i bardzo kobiecy. Oczywiście, jak na aranżację z nutą nowoczesności przystało, nie może też zabraknąć tu ciekawych elementów dekoracyjnych.

 

Płytki ceramiczne do łazienki paradyż Tessita/Tessito Viola wchodzą nie tylko jednolite fioletowe płytki, ale również płytki zdobione drobną mozaiką oraz delikatnymi motywami kwiatowymi (yoshioka karmazyn). Ponadto znajdują się tu fioletowe listwy, a dla przełamania tej barwy można zdecydować się na akcenty w kolorze kremowej bieli obecnej na innych płytkach i listwach należących do kolekcji Tessita/Tessito.

 

Podstawowy format oferowanych tu płytek to 30x60 cm. Paradyż oferuje w tej kolekcji płytki bazowe, podłogowe oraz wspomniane wyżej dekory. Stworzona z nich aranżacja przeniesie każdą kobietę w baśniowy świat pięknych pałaców (zobacz płytki zonda paradyż).


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.